Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 break zadní repro kabeláž


Czapek

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat mám peugeot 306 break rv.2000

V pátých dveřích to vypadá že má místo na 2 oválné reproduktory které tam ale nemám, nevíte někdo kde končí kabely k nim? chtěl bych je tam nainstalovat a chtěl bych použít orig. kabelové rozvody v ISO konektoru je zadek zapojen.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl v hatchbacku takhle, tedy na pravé straně: Byl to rok 03, plná výbava. 4-pólový hranatý konektor u tapacíru. Když jsem odendával plato, konektor jsem odpojil. [upravil dne 30.8.2014 13:18 od P607Olda] post-3499-14109639612161_thumb.jpg [upravil dne 30.8.2014 13:19 od P607Olda]

 

Edit 23.6.2015 obrázek

post-2001-0-28275800-1435064165_thumb.jp

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Zkoukl jsem service box a zkoulk bych po stranách, zda pod plastama není někde koncovka. U 306 je v zadních pátých dveřích repro a kabely by měly jíti přes přechodku do dveří.

Tu máš obr jak vedou kabely

Podle mne by to mělo býti č.1

[upravil dne 1/9/14 11:10 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zdravim.... Helejte mám Peugeota 306 v sedanu. Mám tam u rádia natahaný kabely na zadní repro už od výroby, ale vzádu nikde nemohu najít ty připojovací konektory... Už jsem tu čet že combík to má vedený na levé straně až k zadnímu kolu, ale já nic takového nemohu nají. Prosím o radu jestli někdo nemá zkušenosti s sedanem r.v. 94 kdyby bylo nějaké foto určitě bych uvítal... Předem díky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...