Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomozte nám otestovat nové forum


Schreek

Recommended Posts

No v zásadě se shodujeme, akorát podle mě to není nutný zlo, ale zbytečný zlo, ale jak už jsem jednou napsal - na mě to nezáleží, třeba se to bude dalším 99 ze 100 líbit. Já si prostě jen sbalím raneček a posunu se dál... což se konec konců spoustě lidí uleví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v zásadě se shodujeme, akorát podle mě to není nutný zlo, ale zbytečný zlo, ale jak už jsem jednou napsal - na mě to nezáleží, třeba se to bude dalším 99 ze 100 líbit. Já si prostě jen sbalím raneček a posunu se dál... což se konec konců spoustě lidí uleví :D

O co že nesbalíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie to by ses asi divil. Stejně jsem sbalil uzlíček na fóru Chronomag.cz kde jsem byl řadu let a byla to pro mě daleko srdečnější záležitost. Stačilo změnit fórum ;)

servisman: psáno může být celkem co chce. Když už bych tu myšlenku přijal, tak určitě nemusím z přehledného, \"čistého\", vcelku dobře strukturovaného fóra udělat cirkus kde vpravo, vlevo, nahoře, dole mám spoustu věcí, které jsou jen balast, celý to zabalím co obtížné čitelnosti a přidám špetku podivné strukturovanosti. Prostě můžu jen vzpomenout na to to příšerný klišé, že méně je někdy více... ale bohužel to platí.

[upravil dne 9/9/14 23:07 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nejdřív se omluvím, za delší odmlku, ale člověk má spoustu důležitějších starostí než jen PC.

Jelikož Koblih oznámil, že si se spuštěním nového fora \"sbalí raneček\", rozhodli jsme se ten přechod uspíšit :D

Předběžné datum přechodu na nové forum je tedy 17.-19.9.2014

Plán je následující:

Ve středu 17.9. kolem páté hodiny ráno cca 10-20 minut kompletní výpadek fora (záloha databáze pro migraci), následně se staré forum spustí v omezeném režimu, kdy všichni uživatelé budou při vstupu na forum informováni, že vše co zde do pátku 19.9. změní nebo napíší bude po přechodu nenávratně ztraceno.

V pátek 19.9. jakmile budeme mít vše nastaveno a zkontrolováno, překlopíme se na nové forum, čas schválně neurčuji předem, je tam spousta ruční práce a může se stát, že nastanou nějaké komplikace. Nicméně nejpozději do půlnoci bude vše určitě hotovo. Samotný přechod pak bude doprovázen výpadkem v řádu minut.

Za vzniklé několikadenní omezení se omlouváme, ale v rámci našich možností to lépe vyřešit neumíme. Děkujeme za pochopení. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle forum má jakési stigma, jednoduše ti vroste pod kůži.

Zbavuješ se ho těžko...

To je pravda.

Přimlouvám se, aby nové fórum mělo stejné odstíny barev, stejné typy písma, stejnou grafiku. Opravdu toto fórum je něčím \"přitažlivé\". Ačkoli někdy zabrousím na jiná fóra (Citroen, Škoda, elektrotechnika), toto je vizuelně nejpřitažlivější.

Ideální by bylo, kdyby ta \"nová mašina\" byla vzhledově stejná, jako tato stará.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forum bude jednoduché jen jak to bude možné, žádné blbosti kolem dávat nechceme, ale je potřeba pochopit, že nový systém je celek fora,eshopu,stránek,kalendáře,blogu aj., kdežto tady je čisté forum a na to nalepená hlavní strana ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...