Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Instalace AUX kabelu do Peugeot 307


fLoutek

Recommended Posts

Zdravím,

prolítl jsem forum a nenašel odpoveď. Tak doufám, že můj příspěvek nebude označen jako spam.

K problematice. Vlastním Peugeot 307, z roku 2006. Mám tam rádio, bez navigace, bez USB vstupu či AUX vstupu. Už mě nebaví vypalovat CD s písničkami, takže uvažuji nad instalací AUX kabelu.

Našel jsem na internetu docela levné řešení. Přikládám odkaz.

http://www.abcautohifi.cz/CITROEN-PEUGEOT-RD4-AUX-vstup-pro-autoradia-d5001.htm

Chtěl bych se zeptat, zda by tento kabel pasoval do mého auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN: VF33CNFUL84823733

pro upřesnění co vlastně chci. Chci do auta Jack 3.5mm kabel, který bych připojil do telefonu, na kterém bych si pak pustil písničky bez nutnosti používání CD.

Co se týče rádia, je tam původní, podle toho co jsem našel na internetu, tak by se mělo jednat o RD-4 (má to 6 šedých tlačítek).

Tak snad si rozumíme:)

P.s. Děkuji za bleskovou reakci

[upravil dne 13/8/14 17:40 od fLoutek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano máš RD4 takže stačí osadit a povolit. V Praze ti to povolí třeba člen HonzaZ.

Jinak jen upozorňuju, že AUX má poměrně malou citlivost, takže telefon naplano bude mít tak tak podobnou hlasitost jako rádio nebo CD.

[upravil dne 13/8/14 18:48 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že kvalita výstupu repráků v 307 je oproti 207 mizerná, tak moc hlasitě hudbu nepouštím. Volume v rozmezí 12-18. Víc to nemá cenu.

Jinak jsem se ještě chtěl zeptat, zda by to zvládl můj známý, který mi pokaždé anuluje KM do servisu přes nějaký přístroj od BOSHe.

Popřípadě jestli by to zvládl Peugeot servis v mém okolí. Jsem nyní na 2 měsíce mimo Prahu:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně se nacházím u rodičů v Domažlicích. Nicméně auto pojede za týden na generální prohlídku před výletem do Itálie, tak mi to třeba zaktivují v rámci služeb přímo u Peugeotu:) Přinejhorším tu mám ještě jednoho známého, který provozuje vlastní autodílnu, ten by přístroj na diagnostiku mohl mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě ješte napadlo, u RD4 se dvěma tunery mohou být dva AUX vstupy, ale pokud je jenom jeden tuner (jeden anténní vstup), tak je také jenom jeden AUX vstup. Je otázka, zda nemáš na tom kabelu zapojen zrovna ten druhý vstup, který u tvého rádia není zapojen. Pak můžeš dělat co chceš a zvuk z toho nevyloudíš. Musely by se přepíchat piny na konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, při zapojení jsem tam viděl 2 volné sloty, tak jsem nevěděl, do kterého to zapíchnout. Tak jsem to zapíchnu do toho, nad kterým vede i ten hlavní kabel. Takže myslíš, že bych to měl zkusit zapíchnout do toho druhého slotu? Při otevření jsem si všiml, že se jedná od RD4 od Blanpunktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...