Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převoz transparentů na Sejfy - hledá se dobrovolník


Recommended Posts

Já se bohužel srazu nezúčastním, ale musíme zajistit převoz klubových věcí na sraz. Bohužel Scratch bude mít plné auto.

Hledá se dobrovolník, který by vyzvedl věci nedaleko Lysé nad Labem (přesnou adresu sdělím až konkrétní osobě) a dovezl je v pátek na Sejfy. V neděli je zase někdo musí naložit.

Bude se jednat o klubovou vlajku, plachty Peugeot a transparenty se šipkami. Plus nějaké drobnosti.

Poznámka: V týdnu do 16:00 možno vyzvednout nedaleko Turnova.

[upravil dne 9/8/14 08:08 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm a ze zrovna na tebe se posledne cekalo :D .. ne promin musel sem si rypnout hi hi. Fajn tak kdyby se nikdo treba do stredy nenabidl vezmu to a pokusim se to tam dovezt co nejdrive .... ale mel jsem ted tyden dovcu, nechci si hned zase vybirat pulden volna ze jedu na sraz abych tam byl driv ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to z Jindřichova Hradce vezl cabriem. ;)

Největší jsou ty transparenty s logem peugeot, rozměr je 80x80 cm.

Pak tam jsou ještě plachty, ty změřené nemám, ale složené budou mít rozměry tak 100x30x10 cm, tohle jsem normálně vezl v kufru napříč.

Nějaká ta vlajka (vejde se do malé igelitky) a možná ještě kužely, ty jsou malé, stahovatelné (asi znáš ze srazů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...