Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž zadního nárazníku 807


simitom

Recommended Posts

Dobrý den,

dlouhodobě mám problém se zadními parkovacími čidly. Dřív občas zafungovali ale teď nejdou vůbec. Zřejmě budou zoxidované spojena u čidel. Chtěl jsme sundat nárazník, ale nepodařilo se mi to. Nemá někdo k dispozici nákres rozebraného nárazníku abych věděl kde se co rozdělává. Dostal jsem se jen na krajní čidla a ty jsou zřejmě v pořádku. Toto téma jsem hledal marně, ale jestli tu někde je tak se omlouvám a prosím o adresu umístění.

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na C8 je vpravo pod nárazníkom konektor na všetky čidlá,skúsil by som najprv ten prečistiť.Ináč nárazník ide dole ľahko-5 skrutiek po otvorení zadných dverí,myslím že 2 zospodu a 2 utajené pod podbehom kolesa vpredu.Nákres sa pokúsim ti poslať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedlo se. Čidla znovu fungují. Závada nebyla na čidlech ani v konektorech, ale v jednom rozpadlém drátu. Po jeho sletování a částečné výměně opět vše funguje jak má. Uvidíme jak dlouho.

Po demontáži nárazníku jsem přišel na to že samotný černý plast ve kterém jsou čidla umístěna nelze samostatně sundat bez demontáže celého nárazníku. Naštěstí demontáž nárazníku není složitá když se ví jak na to. Sundat nárazník mi trvalo cca 1 hodinu. Následná montáž cca 10-15 minut.

Díky Ferinko2 za pomoc a návod který jsem využil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...

Sundaval jsem ho kvůli čidlům, už si to přesně nepamatuju, ale nebyl to problém. Tuším jsou klasicky samořezy v podběhu, pak viditelný šrouby po otevření víka kufru a pak asi 4 šrouby zespoda a pak jde ten plast stáhnout dozadu. Pokud máš tažný, tak je v plastu zespoda výřez a při sundavání se musí přes kouli horem. 

 

Honza

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...