Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péžo 306 break 2.0 hdi


radyn91

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...

Tak dneska jsem zkoušel odborně zavařit trubku od klimy  :D  Protože jsem laboroval, jak trubku dostat ven, což se mi jednoduše nepovedlo, a nechtělo se mi rozdělávat půl auta, tápal jsem jinak. Dopátral sem se ve zdejší kovo-firmě, že se dá použít jakýsi tekutý kov. Oni tím vyplňují nerovnosti na hlavách motorů a pak to brousí, tak sem si nechal trochu odlejt 2 složky lepidla. Je to zajímavá věc, jedna složka vypadá jak nějaká pryskyřice a druhá je jakoby tekutej kovovej prach. Provedl jsem očištění do hladka, odmaštění a aplikaci týhle sračky. Vytvrdlo to parádně, uvidíme, co to udělá, až se to natlakuje :) Chlapi řikali, že by to mělo bejt 100%, tak uvidíme :aut  :mrk 

post-47427-0-78465400-1437940119_thumb.j

post-47427-0-97738900-1437940174_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

K těm světlům jen jediný - měly by sloužit k tomu, aby auto bylo vidět. Myslel jsem si, že tuzerům běhajícím kolem auta s černým sprejem odzvonilo už počátkem 90tých let - jak vidno tak asi ne. Až Ti někdo skočí do kufru a bude cajtům tvrdit, že dík "zatlumení" nestihl zareagovat, jsem zvědavý jak se k tomu budeš stavět.

Mysli si o mně co chceš, ale už těma předníma deňákama si z tuctového kombahjna začal vyrábět "utržený kolotoč" - jak už psal někdo přede mnou, to auto si některé Tvé úpravy prostě nezaslouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumená jsou SKLA, foliemi, se všemi atesty a tudíž nevidím důvod, proč bych měl bourat. Snad ostatní šoféři mají oči né? Světla slouží k tomu, aby bylo auto vidět a taky vidět je :) Žádný denní svícení na autě není. Jen lampy z výroby a přídavný dálky. Jak jsem psal, ty dají se kdykoli oddělat, žádný citelný zásah nebyl proveden. Tak nevím, proč by mě měl někdo bourat :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry - blbě jsem si to přečetl, omlouvám se (prostě jsem místo skel jako oken myslel, že jde o skla zadních světel).

 

Ta přední přídavná světla ale vypadají fakt divně, tam můj názor sedí

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...