Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhrievane sedadla


MrValicekNR

Recommended Posts

Zdravim... takze mám praci teraz 2 tyžnovú dovolenku a rozhodol som sa ze sa pozriem na vyhrievanie sedadiel...

Kúpil som si peugeot 307 s vyhrievanimy sedadlami ale po stlaceny osvetleneho gombiku u sedadla sa nic nestane... nepocujem ani ziadne cvaknutie relatka tak by som asi zacal tam... pozeral som uz aj pod sedackou konektor je zapojeni.

viete mi poslat zapojenie sedadiel ? popripade co premerat skontrolovat ?

Som elektrotechnik tak ako tak do slaboprudu sa vyznam :)

moje vin: VF33ARFNC83084638

[upravil dne 30/7/14 15:40 od MrValicekNR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Prehod to modre relatko z spolujazdcovej strany na vodicovu a odskusaj to... Mne po stlaceni gombika sa rozsvieti mala oranzova kontrolka, vtedy viem ze relatko zoplo a je ok.. ale nehreje mi ani jedna sedacka aj tak... problem byva skoro vzdy dnu v sedacke pod calunenim...ja to uz neriesim a ani nepotrebujem...a ked chces teplo kup si vyhrievany potah :D

[upravil dne 31/8/14 09:22 od Dark69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze po stlaceny tlacitka sa nic nestane nerosviety a ani nepocujem zocvaknut relatko...

Cez google som sa docital ze jeden na 307 mal obidve relatka zle po vymene mu vyhrievanie znova islo...

nikde ale neviem najst kde su tie relatka

Relatka mas pod sedackou a su to skoro take kocky, MODREJ farby... Ked som isiel ja opravovat vyhrievanie, tak prve co ma napadlo bolo pozriet pod sedacku :roker inak je to presne ako pisal kolega vyssie

[upravil dne 1/9/14 23:45 od Dark69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...