Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sundávání přístrojové desky


tom.tomanos

Recommended Posts

Ahoj,

potřebuji kompletně vyndat celou přístrojovku, ale bohužel i přes veškerou snahu nemůžu sundat display co je na středu přístrojovky. V Peugeotu mi neřekli nic nového, ještě to nedělali. Konkrétně se mi jedná o demontáž displaye :/ Nemůžu sundat ten krýt co je vpravo nahoře! Nemáte někdo zkušenost nebo rady...díky (y)

obrázek: http://leteckaposta.cz/529320022

[upravil dne 30/7/14 08:26 od tom.tomanos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybujem, že ho tu niekto na 208 už dával dole ...

Podľa foto tam je len nacvaknutý, ak by tam bol priskrutkovaný, bolo by to znázornené ... Takže asi sa s tým len opatrne hrať, aj ked je kludne možné, že bez poškodenia sa to neobíde.

Len pre zaujímavosť, načo je treba zhodiť palubku na tak pomerne \"novom\" aute ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuji také, ale zkusit jsem to musel ;-) Momentálně nevím jak přesně \"vypáčit\" ten display abych neudělal velkou škodu....existuje na to přípravek, takové plastové vidličky, které ovšem nemám :)

Důvod je jednoduchý, vystřelený airbag u spolujezdce. Sehnal jsem si novou palubovku a jen to potřebuji vyměnit :)

Je to hra na nervy...radši bych vyndaval motor než tohle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rámeček u displaye držel jak přišroubovanej...našel jsem tady na netu jak to vypadá a jak se to vyndavá, ale stejně to chtělo 2 lidi a zabrat docela dost až to vyskočilo. Potom nastalo ticho a mysleli jsme že je to \"urvaný\". Display i rámeček to přežil. Teď bych potřeboval sundat celou tu odstrojenou přístrojovku. Koukal jsem že je nejspíš zanýtovaná na té tyči co vede pod ní, a na které drží taky volant....co jsem koukal, tak ta kovová konstrukce drží na cca. 9 šroubech. Doufám, že když to povolím tak to celý vyndám ven :) Abych vyměnil tu vrchní desku musím odvrtat z druhý strany ty \"nýty\" a pak zpět přidělat novou vrchní desku a šup zpátky.

Nějaký manuál kde co drží by se hodil :) Koukal jsem na public.servicebox.peugeot.com a tam jsem zadarmo našel jen jak se skládá to obložení přístrojovky. Bližší postup jsem nenašel :)

Díky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš zač, já jsem s 508 spokojen. Proti 407, kterou jsem měl předtím, nevidím velký rozdíl. 407ma byla více sportovněji naladěna, ale řekl bych, že podvozek není měkký. Zadní náprava je v podstatě stejná a přední má klasický Mc Pherson, oproti 407, která má lichoběžníkovou nápravu a tím pádem lepší vedení a přilnavost předních kol, protože udržuje v podstatě stále stejný odklon kola. 508 je prostě limuzína a ne žádný sporťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...