Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna osvětlení interieru z klasických žárovek na LED


zidane256

Recommended Posts

Ahoj, chtěl jsem se zeptat má někdo zkušenost LED žárovkami osvětlení interieru? Popř jaký typ LED diodové žárovky koupit atd? Chtěl bych vyměnit klasícké žárovky za LED ve stropních lampičkách v osvětlení kastlíku a prostoru kufru. A ještě bych potřeboval poradit jak se dostat do stropních lampiček abych něco neponíčil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

taky mi blbly,asi protože to psalo na 407mě vadnou žarovku tak jsem ty kontakty očistit a napružil protože stačilo aby byla díra a vypínala se byla volná ty same mám i v parkovačkach a bez problému tady ty z tohoto obchodu  http://www.auto-doplnky.com/can-bus-parkovaci-zarovka-t10-5-smd-led-5050-bila-6000k-2-ks-112421-p10893    ,a bacha na pojistku 10A u 407my ráda praská pak je chyba esp\asr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

A co vás tak vede k výměně pův. žárovek uvnitř za LED? Vždyť je to (dle mého) hnusný LEDový světlo a i nepříjemný pro oči, jak zářivky, ne? Vnější přední světla, nebo osvětlení RZ prosím, ale dovnitř? Já bych teda ani doma nesnesl to bílomodré šílenství z LED... Zlatý teplý a příjemný žlutý světlo ze žárovek? Ale, samozřejmě každému se líbí něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...