Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Křídlo ala F@F


DJGUS

Recommended Posts

Tak mi to nedá a musím se přidat do debaty o křídlech. Taky jsem to řešil, a sice loni na jaře. Náhoda to vyřešila za mě. Kamarádovi zůstal orig. spoiler z BMW verze M. Vyzkoušeli jsme a pasoval skvěle. Je dost vysoký, ale zase ne moc. No a teď zjiš?uju, že se křídlo z BMW na 405 rozmáhá. Ovšem, já jsem byl zaručeně prvníííííííííííííííííííííííííííí (prostě se musím egoisticky pochlubit, tak mi to odpus?te). Jinak křídlo FF (Kosei a spol.) je pěkný, ale podle mě jenom na některejch autech. Kombinace kulatý auto a naprosto rovný a plochý křídlo není podle mě úplně š?astná a celek pak vypadá nesourodě, zkrátka nesedí to se zbytkem auta. U 405 by to mohlo jít, vzhledem k plochýmu a hranatýmu kufru. Už jsem to viděl u jednoho Slováka a pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale mi unika vyznam toho jedalenskeho pultu na kufry.OK , jeden ma napada a to znizenie zadnej napravy dosledkom zbytocnej zataze na tom kufry .Dufam, ze si tu nikto nemysli ze sa mu nejako zlepsia jazdne vlastnosti , to skor naopak .

Hmmm asi mam zastarale myslenie , ale tie peniaze by som urcite radsej dal do podvozku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miki: nekomu se to libi, nekomu ne. At uz patrim do jakekoliv skupiny, mam pravo na nazor, ne? Myslim, ze jsem dost \"konzervativni\", ale nektery, hezky udelany auta se mi libej. Vcetne toho Honzovo, i kdyz tam ma \"jedalensky pult\".

kdyz nic, tak si na to muzes polozit parek a pivo (samozrejme nealko:)) :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

georg - iste je otazka vkusu , ale... Ked uz mam davat do auta peniaze tak ich tam davam preto aby to auto bolo lepsie . Tieto kridla maju vyznam pri autach nad 250km/h samozrejme po skuskach v tuneli , inak su to len zbytocne kila .

v tomto mam urcity nazor , ktory samozrejme nikomu nevnucujem ;)

A podvozok - na trosku zatackovej trase das urcite dole auta ktore maju aj o 1/3 vacsi vykon ked mas kvalitny podvozok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Miki

georg - iste je otazka vkusu , ale... Ked uz mam davat do auta peniaze tak ich tam davam preto aby to auto bolo lepsie .

a nekdo dava penize proto, aby bylo hezci, nebo mel lepsi muziku a nekdo chce mit vsechno dohromady :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...