Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Křídlo ala F@F


DJGUS

Recommended Posts

skus www.incar.cz (pobocka Ostrava, 608807004 )

kupoval jsem si tam radio a repro. Skvele jsem si tam pokecal s jednim manikem co tam pracuje, tedka si upravuje Eclipse a prave mi ukazoval krasny kridylko primo z japonska ... a cena snad 10 000 kc , jinak kdybys mel zajem o NOS tak ho tam jednak prodavaji ale taky i plni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 405ku taky a řešim stejnej problem. Mam tam teď křídlo z WRCčka a chci ho sundat a a dát \"alá F&F\". Prolítal sem snad kde co, telefonoval snad všude a neni to s tim žadnej zázrak. Ceny jsou od 4500,- nahoru. Ty laciný jsou na konec střechy na \"vajíčka\". Na kufrový auta se ceny pohybují od 7000,-. Ale zase jsou dost nízký.(asi 12-15cm) 405ka má dlouhej kufr a nízký křídlo tam vypadá dost směšně. Takže to chce nějaký vyšší tak kolem 25cm. Ty stojej kolem 17000,- :(. Prodává je kde kdo, ale mam dojem že dovozce křídel Kossei je Lexani Racing. Pokud bys chtěl dát řeč, tak mi cinkni 777-266208 Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktzez preju hodne stesti, ale dej si bacha. Nedavno jsem mluvil s typkem co si ho taky lepil s ruznych materialu a rikal, ze mu to na slunicku dela docela divy. Tak se radsi jeste pozeptej jestli tahle dabelska kombinace je v pohode, nebo zda radsi nepouzit neco jinyho. I kdyz tohle by mohlo bejt v pohode.

Jo a hlavne nam to zdokumentuj, at se muzeme poucit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

to snad nie , to vazne si chcete na kufor primontovat jedalensky pult ??? :D:D:D

Aky to ma vyznam,okrem dobre rozmiestneho obcerstvenia ??? Snad mi niekto nebude tvrdit ze si to preveril vo vzduchovom tuneli aby to nejaky ten vyznam malo ??? Okrem zbytocnej vahy na zadku ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...