Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tabulka pro kalkulaci ceny srazu


Recommended Posts

Věřím, že sis s tou tabulkou dal hodně práce a věnoval tomu fůru času, ale trochu se nepovedlo:

TPO a STA nejde zadat

Konečný součet Řád/Neřád za stejných podmínek

Řád - 770

Neřád - 710??? součet o 100,- Kč nižší

A nakonec - nikde jsem nenašel co si mám vybrat ohledně jídla? 1, 2A, 2B, N atd. Nějak se v tom neorientuji

Pro úplnost mám Office 2007 - možná to chtělo řešit přes kontingenční tabulku.

Sorry - označení stravy už jsem našel.

[upravil dne 25/7/14 19:22 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja se omlouvam, chteli jsme vyjit se Stibtem vstric a udelat funkcni tabulku s automatickymi vybery, ale bohuzel jsme se setkali s vice faktory, ktere jsme necekali. Rozhodne nasim cilem nebylo vam pridelat problemy, ale spis ulehcit pocitani. To se nakonec uplne nepovedlo, tak me to mrzi. Oba s Tomem jsme do toho sli s tim, abych ulehcili......

a ted to zasadni....uz jsem z dovolene doma a ted se tim pomalu prokousavam. Do toho v patek nastupuju do novy prace, tak to bude lehce masakr :D. Byl jsem na sporadicke wifine a na tabletu ci telefonu, tak jsem nemel moznost moc toho otvirat a resit.

Moc dekuju Tomovi i Hurvajzovi a vlastne vsem za pripominky a dotazy. Klidne ted piste, mailujte a pokusim se vsem pomoci.

Zacnu tim, ze budu pocitat castky a pokusim se vsem napsat, kolik poslat....

NO A JAK KOUKAM NA PRIHLASOVADLO, TAK DEKUJU 43 ODVAZNYM, ALE CEKAL JSEM VAS ASPON 100 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítám Tě zpátky z dovolené :papa:D

Před chvílí jsem Ti poslal v mailu tabulku,ale taky jsem měl problém ji otevřít,ale nakonec se to podařilo :roker

Nevím jak jsou obsazené TPO :myslim Nějakou bychom chtěli s Kubou.Jak se to bude řešit,když budeme v třílůžkovém a budem jen dva?Někoho k nám šoupnete,nebo budem doplácet i to třetí lůžko? :myslim

Děkuji :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že sis s tou tabulkou dal hodně práce a věnoval tomu fůru času, ale trochu se nepovedlo:

TPO a STA nejde zadat

Konečný součet Řád/Neřád za stejných podmínek

Řád - 770

Neřád - 710??? součet o 100,- Kč nižší

A nakonec - nikde jsem nenašel co si mám vybrat ohledně jídla? 1, 2A, 2B, N atd. Nějak se v tom neorientuji

Pro úplnost mám Office 2007 - možná to chtělo řešit přes kontingenční tabulku.

Sorry - označení stravy už jsem našel.

[upravil dne 25/7/14 19:22 od FrantaCV]

Děkuju Franto první opravdu věcná a konstruktivní připomínka :) Holt když dva dělají totéž není to vždy totéž aneb řešili jsme to s Jirkou na dálku, přes telefon, chtělo to asi si nad to sednout a v klidu to pořádně připravit jenže spěchal na dovču tak to nevyšlo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, je to jen o tom, ze se nekde stala chybka a kdyz si roztahnu soucet rada na nerada, tak mi to prepocita automatika a hodi mi to spravny hodnoty.....to byla prvni vec, co me napadla, kdyz jsem videl u nerada nizsi castku. Ale je to o tom, ze jsme opravdu chteli udelat uplne a ted me omluvte....blbuvzdornou tabulku, ktera se i trosku povedla, ale necekali jsme problemy v ruznych systemech typu 2007, 2003, nebo historicke XP (ktere mam moc rad :)), nicmene ten konflikt rad vs nerad se da opravdu vyresit jen pretazenim jedne bunky do druhe......

jendo: diky :)

pepito: vyreseno, ad organizace, jo zabere to chvili ale asi tak hodinu tydne a par telefonu, kdyz bude orientak tak i par kilometru, ale proc to neobetovat pro sraz, kde potkas spoustu skvelych lidi? Me to za to stoji, a nechci, aby srazy delalo jen vedeni. Ted mi pomahaji, asi vsichni vite proc, ale opravdu se da 80 procent zaridit by phone :)

charlie: dej mi info kolik a jak vas dorazi....at mam aspon prehled....co a koho ocekavat....a kdy....pokud jen na sobotu bez nejakych zavazku, tak mi to staci ve ctvrtek, v opacnem pripade ti nic negarantuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...