Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tabulka pro kalkulaci ceny srazu


Recommended Posts

miniku - podobne aplikace ci Excely se jiz pouzily vicekrat, jenze napriklad ve Vlcici ted byl problem, ze s php formularem umel jen ChouLu a kdyz zrovna nebyl k dispozici nemohl nikdo jiny provadet registrace ... to snad u Exceliku nehrozi :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Ti nepočítá stany? Odpoledne jsem tomu věnoval dobrých 10 minut, aby byla tabulka v pořádku. Mě stany počítá, stáhni si tu, která je v prvním příspěvku. Ta stibtova byla opravdu sprasená.

EDIT: Proč je tak veliká také netuším.

[upravil dne 21.7.2014 20:20 od Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Ti nepočítá stany? Odpoledne jsem tomu věnoval dobrých 10 minut, aby byla tabulka v pořádku. Mě stany počítá, stáhni si tu, která je v prvním příspěvku. Ta stibtova byla opravdu sprasená.

[upravil dne 21.7.2014 20:20 od Peta]

Hele brzdi pane a HODNE RYCHLE. Sam Hurvajz priznal, ze tam neco smazal na prvnim radecku vcetne vzorcu. JA jsem kalkulacni tabulku predaval FUNKCNI. S takovouhle se na to priste akorat tak vy-se-ru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vy Excelovi takyexperti ... Duvod te velikosti neni 1.048.576 radku, z nichz je vse az asi na 25 nepouzito. Starsi verze mela 65.536 radku, to je hodnota, kterou uvidite v prevodniku. Tak kdyz uz chci picovat tak si to aspon zjistim ! Moje ostuda to teda take neni. Clovek se snazi pomoct a takhle se se zlou potaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STA mi to nepočítá, mám office 2007, ani když si stáhnu dinosauří, tak mi je nespočítá.

Rozevírací seznam nemám u výběru ubytka a u večeří, jinde jsou. To samé u dinosaurů. Právě jsem to telefonicky řešil s RH, ale nevyřešili.

Jako sorry, 2,8 MB nechápu ... já se koukal na mou tabulku z Kněžnice a měla 23 kB :D Viz příloha, pro porovnání.

phpduVhAS (1).xlsx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta ale taky nepočítá stany, tedy po napsání STA to vyhodí chybu.... přesněji řečeno mě je to nepočítá, jsetli to udělá ten převod do XP, netuším, ale nebudu sám....

[upravil dne 21/7/14 21:01 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...