Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tabulka pro kalkulaci ceny srazu


Recommended Posts

Níže si stahněte tabulku kde vyplníte svuj nick, ID, jméno, tel. číslo a dále si jen vyberete z rozbalovací nabídky ubytování, jídlo a další. Skoro na konci řádku se vám ukáže cena k platbě. Dále tabulku uložíte a odešlete na email

scratch@peugeot-club.com

Před vyplňováním budete možná muset nahoře \"Povolit úpravy\"

http://www.peugeot-club.com/srazy/srazsejfy2014.xlsx

[upravil dne 21/7/14 20:51 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořadatel to bude počítat taky, tohle má pomoct VÁM zjistit kolik je třeba poslat ..... tak děkuju, docela jsem se s tím nadřel (a Scratch taky) a ty to šmahem odmítneš že by sis musel dělat kurz na Excel .... btw zda to otevřeš nezáleží na tom jestli máš XP W7 W8 nebo třeba Windows 95 ... záleží to na verzi MsOffice balíčku. Ve 2007/2010/2013 to otevřeš. Pokud máš starší verzi tak to pardón ale je rok 2014 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím Office XP. Nebudeme to dál řešit. Poradím si s tím nějak. ALE, nevím proč bych si měl já něco počítat, já se přihlásím a s potvrzením mé rezervace mi má dorazit od pořadatele částka k úhradě, toť vše. Měli by jste spíš zapracovat na přihlašovadle na hlavní straně, aby to počítalo zrovna tam při výběru z rolovací nabídky a pořadateli dorazil automatický email přímo s objednávkou, a ne si to komplikovat s nějakou další tabulkou... pardón, ale je rok 2014 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mas starý auto a je rok 2014,vyhovuje tak taky nemenis...;)

Nesrovnavej jabka s hruskama, moje stary auto porad smi na silnici, je stejne jako jina auta, Tvoje stare Office neotevrou nove dokumenty .... nejake otazky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle stejné logiky Tvoje auto zase nesplňuje současné emisní limity, tudíž NENÍ stejné jako nová auta.

Taky bych (kdybych pod tíhou okolností nemusel koupit jiný PC) používal klidně staré systémy - důvody jsou velice podobné tomu, proč provozuji starší auto (pokud mi vyhovuje a nejsou peníze nazbyt, tak proč si zvykat na nové).

[upravil dne 21/7/2014 10:25 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo hlavně že se MsOffice 2010 v CZ mutaci da na netu sehnat zadara .... no nic, jdeme off topic aneb větrné mlýny.

Poslal jsem Radkovi zadost at sem nekam hodi verzi pro dinosaury, tedy XLS ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujeme! Nicméně já se nečílím proto, že mi ta tabulka nejde otevřít, s tím si dokážu poradit, i když takto mi to práci jistě ulehčí a věřím že nikoli jen mě. Já se spíš pozastavuju nad tím, že je vůbec potřeba ;) Zakopejme ale sekery, a těšme se na sraz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...