Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

přijela návštěva ve dvojko na víkend , bude z toho těžká hlava a lehký krok....a nikdo mi nepomůže...:myslim,opřela se do mě ,jak je čerstvá a dala mi pěkně na prdel....ještě se větrá ..

2017-01-20-3403.jpg

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes krátká ranní od 6.03 do 10.40. Po zkušenostech ze dnů minulích kdy jsme si s kolegy zavzpomínali jaký to je jezdit když mrzne i přes den. Většina našich vozů totiž dokáže obstojně udržet teplo pokud je venku alespoň 0°C a jak jde teplota víc pod nulu tak se schopnost topení ztrácí a pokud je víc než 10°C pod nulou tak je téměř nemožné v busu udržet teplotu ve které se dá fungovat bez újmy na zdravý. Tak jsem se dnes do práce vypravil o hodinu dřív než jsem musel s tím že si v klidu natočím stroj zatopím si tam atd. a jaké bylo překvapení že vedení se konečně odhodlalo přerušit platnost nařízení o chodu motoru a topení bez dozoru. Takže manipulační řidiči ráno ve 3 hodiny začali startovat vozy a ve 3.45 už vrčely úplně všechny co na garáži stojí. Takže jsem si bejval mohl hoďku přispat ale to nevadí. No za dnešek jsem najezdil necelých 150 km a natankoval jsem 67 litrů však taky bus nastartovali okolo 3 ráno a já jsem ho vypnul v 10.30 jinak vrčel celou dobu v kuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo pohled na čistý auto potěší pokaždé, jen kdo auto používá a občas musí i do džungle pražské velkovesnice nebo nedej bože do divočiny parkovacích zařízení obchoďáků tak se nesmí na auto koukat zblízka protože s každým umytím objeví další válečný šrám. Já jsem včera musel potupně navečer vzít kyblík hadr a omýt alespoň okna a světla protože z auta už nebylo ani vidět a v tutech mrazech je o průser jet na myčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já už to potřeboval umýt tak když už jsem v tom byl.. jo šrámy... když jsem to auto koupil tak hodinu na to jsem se stavil v krámě.. to byla ale blbost.. byl jsem tam  minut,výjdu ven a na dveřích škrabanec jak kr*va :D no málem to se mnou seklo

no neseklo by to s vámi taky? 

16196710_10207751538618066_507621891_o.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...