Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 5 hodinami, Weri 605 napsal:

skóre bowlingu díky baru, pak bylo hodně znát...:aut 1 kolo - 4 zlomený nehty, jedno naražený koleno a celých 76!!! :D shozených kuželek :D Ve druhým kole už nebylo co lámat, takže asi jen 6 přešlapů nespočetně žlábků a světe div se 42 kuželek :D  Celkově - (na tak starou a křivou dráhu s total omlácenejma koulema a průměrnou spotřebou 1l 12' + 1rum / 1h) - si myslím, že fakt slušnej výkon... :D 

Tak s tebou bych teda chtěl hrát bowling :cool: .  To jsem na stejné profi úrovni . . .  

Začátek hry - 1 panák a . . . nic moc :myslim  /    Střed hry - x panáků = vrcholové výkony = vedení na score :super  /   závěr hry - xXx panáků = a kam že to mám házet ?  :D

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se dnes vrátil ze srazu s kámošem, kterého jsem 32 let neviděl. Jeho osud a ztracení dva synové a manželka - smekám před jeho odolností .

No spát jsme šli ve 04 ráno, v 09 vstávali a v 18,00 už s máti na "společenské večeři". Teď to nějak rozdýchávám a říkam si - až mi bude zle mám si na koho vzpomenout a bude mi zas dobře . . . :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhlo "chlupobraní" . Po víc než dvou letech jsem se nechal ostříhat. Sice mi kadeřnice rozmluvila můj nápad na střih " trojkou" . Takže zvolila kompromis a jsem spokojen na jaře to stejně shodím na " trojkou " .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2016 at 16:01, ozzy56 napsal:

dneska mi pošta poslala ve 14.58 SMS, že mi dnes od 8-14 přivezou balík, fajna firma :super:bacha

tak jsem si dnes pro balík na poštu zašel :), lidka za oknem mi řekla, že balík včera přivezli, ale nebyl jsem doma, načež jsem opáčil, že jsem jaksi nemohl vědět, že mi přivezou balík mezi 8-14 hodinou, když upozorňovací e-mail přišel až ve 14.58hod.,paní začala rudnout v obličeji (možná i jinde) a sdělila mi, že upozorňovací e-mail rozesílá automat a ona s tím nemá nic :), tak jsem popřál Hezkého dne a odkráčel s balíkem dom

jinak velice oceňuju, že si tam můžu koupit pastelky, šampony, hračky atd., zatímco u přepážky je řada jak cyp :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám posílám cca 5-7 balíčků týdně,ale nemám s nima absolutně problém,spíše jen cenový pro odběratele. Tak nechápu  co stále kdo má proti nim. Se také musí každý kouknout za sebe co třeba v práci vytvoří a co tam délá,stačí se kouknout sem dopoledne a kadžému je jasné co v práci dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No posta je prodelecna tak si prividelava tim ze prodava hovadiny - navic kdyz neni dostatecne na vejplaty menegerum nikoliv zamestnancum tak poslou do sveta ze se nedari a zdrazi.
K mailum je zbytecne cokoliv dodavat je to ale stejne i u PPL a jinych  to ze neprijde nic je bezne ale ze manik vleze na dvorek sfalsuje podpis a balik v hodnote cca 12tis necha na parapetu osudu to na.ralo i me ...
K tomu rikam "ZLATA Ceska Posta"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Milan+ napsal:

Sám posílám cca 5-7 balíčků týdně,ale nemám s nima absolutně problém,spíše jen cenový pro odběratele. Tak nechápu  co stále kdo má proti nim. Se také musí každý kouknout za sebe co třeba v práci vytvoří a co tam délá,stačí se kouknout sem dopoledne a kadžému je jasné co v práci dělá.

 vůbec jsi nepochopil podstatu mého příspěvku o poště, jinak bys nemohl sesmolit ten tvůj :myslim

k poslední větě tvého příspěvku se vyjadřovat nebudu vůbec, byl bych vulgární a dostal zase od zdejšího vedení černý puntík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pošta  , tedy balikova  služba na poště me už  třikrat přepsala adresu   ,jednou dokonce předala balik cizím lidem ve vedlejší vesnici a vubec jim to nevadilo , jednou se me podarilo diky tomu zasilacimu mailu  ho zastavit ,nez to dovezl zase jinde  ,  nehledě že  balik hodí na poštu že nikdo nebyl doma (baliky se posilaji na firmu kde je nonstop provoz tedy Hotelova recepce  )  

zatím nejlepší   za mě asi Geis a PPL ,ale to bude spise ridičem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych asi měl za ČP trochu kopat, máti pracovala víc než 20 let na přepážce a jeden čas i střídala balíkáře a jezdívala 1203. Ale po pracovním úraze už přestala splňovat podmínky zdravotní způsobilosti tak se jí elegantním způsobem zbavily. Já jsem pro poštu chvilku brigádně taky jezdil tak vím co to je za práci. Bohužel do pozic které mají rozhodovací pravomoci a měli by vytvářet zbytku firmy podmínky pro dobrou práci se dostali sice studovaní ale absolutně nepraktičtí lidé kteří se rozhodli že systém který fungoval snad od dob CK Rakouska a Uherska nebo možná ještě dříve a přežil dvě světové války a nic lepšího nevymyslela ani vláda " lidu " že ten systém od základu změní aby vyššímu vedení dokázali že oni jsou ty kteří dokážou nastartovat změnu a že pošta začne vydělávat a stane se konkurencí pro ostatní balíkovky které fungují na ryze komerční bázi. Ovšem tenhle nápad se začal zadrhávat už v začátcích a nikdo neměl koule nato aby to zastavil a vrátil do původního modelu a místo toho " modernizovali  "další a další věci až fungující firmu vnitřně rozložili do stavu v jakém je dnes a dnes bohužel nemůžou najít lidi který by měli dost sil a odvahy vrátit vše do systému který fungoval desítky let . Však pošta ze své podstaty nemusí generovat zisk stačí když by byla schopna svým provozem si vydělat tolik aby stát dosypával jen to co musí ze zákona.  On totiž model kdy na každé poště bylo XX pěších doručovatelů kdy každý měl svůj rajón ve kterém znal téměř každého obyvatele a každá pošta měla k dispozici jedno auto s řidičem a doručovatelem pro balíkovou službu a ti zase znali svůj rajon dokonale že měli i bez meilů a SMS podpory úspěšnost doručení na první pokus i 90% fungoval a ve finále nebyl možná ani tak drahý jako je dnešní systém kdy ta samá pošta má k dispozici xx aut pro motorizované doručování x pěších doručovatelů kteří mají ale rajon tak velký že ho za směnu nedokážou obejít a to je jen o doručování listovních zásilek,  protože balíkové zásilky se od doby změn snaží doručovat podobným způsobem jako komerční balíkové služby( PPL, DPD, atd.) bohužel jim to nejde ani z poloviny tak dobře jako těm komerčním subjektům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...