Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Večer (19,30) jsem si cvičně shodil pravé přední kolo z 807.  Byl tady brácha a povídá máš prázdný kolo. Tak jsem ho změřil a bylo hodně měkký tak jsem ho shodil že tam dám zimák a zejtra se s tím zastavím u gumaře. Ale nedalo my to a nafouknul jsem ho a nikde jsem nic nenašel že by tam něco bylo vraženého. Tak jsem ho zase vrátil na auto a do kufru si naházel vercajk kdyby bylo potřeba zítra cestou měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl robotovat. Hned po výjezdu jsem zjistil že ač byl náš bus včera na dílně na pravidelné kontrole tak se kontrola odehrála asi jen na papíře protože hladiny provozních kapalin blízko minimu což by tolik nevadilo s tím se dá jezdit ale po dosažení rychlosti cca 35 km/h se bus celý rozvibroval a chvěl se dokud jsem nezastavil. Ale protože jsem dělal první spoj a ten musí jet jinak je velká penalizace tak jsem to dojel na konečnou a hned jsem volal o výměnu. Takže jsem s naším vozem ujel cca 15 km. A ten druhý co mi přivezli ze zálohy navečer parťákovi zkolaboval na elektriku.  No jo no stroje s nájezdem dost daleko za milion km a z rokem výroby cca 2000 a téměř denně v pražském provozu. A abych se nenudil tak jdu ještě od 00.00 do 05.00 znova do roboty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam ze stav vozoveho parku mame podobnej - jenze u vas je aspon nejaky servis
kdyz to vezmu od uterka tak kolegovi odesel uz asi 4 klinak na Masteru - zjisten vylagrovany spodek - me i mechanikovi prislo divny ze motor v otackach ma divne vibrace
ve stredu odesel altik na Jumpikovi - kolega - ma to divne priznaky - odesel a za chvilku prisel s hlaskou - priznaky se projevily - nestartuju - asi za 10 minut behal po firme se startovacima kabelama a hledal nekoho kdo ho nakopne
a me dnes odesly zadni dvere - tak sem je zasperoval sroubem a gumicukem a vse tahal bocnima :P cekam kdy z dodavkoveho vozu budu mit kabriolet :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

pracovni sobota (mysleno v praci :-P ) - ruce i zada me bolej taky - ale ten dobrej pocit je k nezaplaceni i kdyz sem neudelal celou trasu jak byla naplanovana - nejak nevyzbylo misto na aute

Jak to bylo v Andělovi-Musíš bý asi dobrý pracovník:D

Dobrý pocit za sobotu v práci,hm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry pocit bohuzel uz 3 mesice jo - soboty jezdime zdarma
ale mame takovou "malou" soutez v praci od 1.3 do 31.8 se pocia svezeny prepalenak a kdo doveze vic jak 100 tis a bude mit nejvic ma na ruku 10 tis premii
sice bych to dostal i bez sobot ale prdel musi bejt - a beru si sebou kamarada kterej by stejne jen vikendy prolezel v chlastu (a ja taky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti těch cca 23-26  sobot  za ty měsíce v práci stojí? Vždyt je to to cca 400kč za sobotu,bez jakychkoliv příplatků za přesčas,to je normálně jak v praci za cca 2až 2,5hodiny

Teď koukám,že píšeš,že tři měsíce už jo,to pak je za tu sobotu ještě méně.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele tak to když budeš pojízdnej by jsi mohl dojet na to osvětlení.  Dnes jsem vstal mám volno od autobusu a na celý den práci v garáži , staroušci se vrací z lázní takže mi ode dneška ubude starost o zvířectvo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem završil práci na přívěsu který kamarád vytáhnul u babičky z kůlny asi po 8 letech co nejezdil. Povídal ten vlek by potřeboval trochu péče a bude dobrej tak jsem mu věnoval několik večerů a odpolední udělal jsem nové držáky zadních odrazek a mlhovky, vyměnil blatníky natáhnul novou elektriku a pro kámoše to nejdůležitější předělal jsem zadní čelo z vytahovacího na otvírací. Dnes jsem navštívil STK a TK na měsíc protože jsem nedal na blatníky zástěrky.  Ještě jsem stihnul opravit napájení jedněch denních světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...