Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 17 hodinami, RichVa napsal:

Dneska jsem řešil standardní problémy při stavbách cestiček a nějak u nás napršelo a služební  embéčko zase bude muset pod wapku :-( 

Kdybys tam alespoň měl větší gumy a ne ty pidikola 205/55 R16 ... nechápu, jak tohle mohla fabrika schválit jako povolený rozměr zároveň s 215/60 R16, na kterých to vyjíždí z fabriky. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám půjčené od kamarádky auto Mazdu 2. Slíbil jsem jí, že ji ho vyčistím. Problém je ten, že nemají domů zpevněnou cestu. Takže mytí je zbytečné, pustil jsem se dnes do interiéru, který byl tedy v hrozném stavu. Mám vyčištěnou palubku, vysátý komplet interiér a vymyté prahy, kde byl prach ještě z loňského léta. [emoji3] Zítra budu pokračovat s plasty, v sobotu auto vracím. Řekl bych, že ho uvnitř nepozná. [emoji3]

 

 

Jak jsem slíbil, tak jsem učinil.

69074a494e983cbdbfc5202cecc22686.jpg

37451713fad2c62afc9b3a51791f82fc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem místo ranní noční. Takže jsem ráno po exhumaci chvilku přemýšlel co jako budu tvořit a nakonec jsem jel známému nainstalovat protičumicí folie na okna u dílny. tam jsem byl asi do třech pak jsem pomohl tatíkovy tvořil víko na senkruvnu sousedce. A pak jsem zbytek té folie nalepil u sebe na okno garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2017 at 12:10, MilanF1 napsal:

Kdybys tam alespoň měl větší gumy a ne ty pidikola 205/55 R16 ... nechápu, jak tohle mohla fabrika schválit jako povolený rozměr zároveň s 215/60 R16, na kterých to vyjíždí z fabriky. :D 

Ano, 215/60 R16 k tomu máme jako letní - a je to poznat i na tachometru. Na zimních podle GSP 90, podle tacho 102, skočím na letní a najednou GPS na 90  tacho na 94. 

A i v terénu ten cenťimetr  a půl  poloměru občas chybí. Zase ale zimáky berou líp.

 

Ale k tématu: Dnes jsem udělal pozimní očistu a přezul na letní 207ku dcery. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Weri 605 napsal:

Sázela a sázela.. :)

A mezi tím už zase v letní kuchyni dusila kližkovej gulášek, slavila a dršťkovala polívku.. 

Hned jak jsem to uviděl mě chytla žízeň a hlad :D Jinak doufám že to co jsi sázela bude taky k jídlu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera OBI nová wapka, pár terasových prkýnek co přijdou nařezat a natřít do oken aby vítr neshazoval truhlíky s kytkama,. pak Hornbach plotový zástěny - bude 11 metrů novýho plotu místo nestříhatelnýho ptačího zobu nebo co to je (bože to je lidí co parkujou jako prasata přes dva chlívky) ....

Dneska dopoledne dvě hoďky přelíznul v kouři z buku bůček k obědu, odpoledne se uklízela terasa, stříhaly trávy, zmlazovala vistárie, přesazovala levandule. Teď jsem vybral a propláchnul čističku a končím. Možná ještě něco provedu se zbytkem těch bukových hoblin ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem přezul 308mu na letní, ale před tím jsem cestou na chalupu zatáhl střechu a vypadla na mě ze střechy zpod rolety nějaká těsnící guma asi metr a kus dlouhá :-(. Teď ještě zjistit, kam přesně patří a jak ji tam dostat zpátky.

 

IMG_20170326_161752.jpg

IMG_20170326_161733.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem odvezl svojeho miláčka na chirurgii. Dnes začal operatér pracovat na výměně spojky. Navečer jsem mu byl pomoct vyškubnout almaru rozhodili jsme i spojku a přítlačák vcelku volný a dvouhmota skoro těsně před smrtí. Stav tachometru 155xxx km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...