Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes jsem měl volno, jenže máti v minulých dnech dostala úřední písmo že na pozemku jehož je spoluvlastníkem se nachází XX vzrostlých akátů které jsou v havarijním stavu a že do XX je třeba je odstranit nebo po tom datu že je nechá odstranit obec a náklady na odstranění budou vymáhat po vlastnících pozemku. Takže jsme si udělali vejlet k tetce a spolu se strejcem jsme tři ty akáty porazili no přiznám se že nejsem zvyklí na takovou práci a jsem z toho vcelku zmordovaný. Naštěstí strejc má vybavení a s podříznutím nám pomohl i bratranec který se chvilku živil těžbou v lese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám půjčené od kamarádky auto Mazdu 2. Slíbil jsem jí, že ji ho vyčistím. Problém je ten, že nemají domů zpevněnou cestu. Takže mytí je zbytečné, pustil jsem se dnes do interiéru, který byl tedy v hrozném stavu. Mám vyčištěnou palubku, vysátý komplet interiér a vymyté prahy, kde byl prach ještě z loňského léta. :D Zítra budu pokračovat s plasty, v sobotu auto vracím. Řekl bych, že ho uvnitř nepozná. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...