Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Zase super pracovní víkend. Ranní směna vstával jsem v sobotu ve 2,50 jezdil jsem do 15 pak jsem přijel na chvilku domů (po 16) a ve 23 už jsem opět frčel do roboty a domů jsem došel dnes ráno kolem 7. Na chvilku (do 10,30) jsem se natáhnul a pak jsem šel vyrábět nápisy kamarádovy na sanitku. Po obědě jsme nalepili nápisy na a do sanitky ještě jsem chtěl něco dělat ale od 15 se přemlouvám že je nesmysl jít teď spát protože bych se probral v osum a do jedné bych zevloval na TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty vložky na mě 2 vypadly,jak jsem dobýval kliku a otáčel polomotorem 

...takže budou muset býti zcela nové ....než něco riskovat ...co si o tom myslíš...?

je stejně zvláštní,že stačí 11ka,16ka ,19 a 22....klíče až na výjimky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes , krom jiného , jsem v pošťáckým Partneru opravoval svazky v podlaze , byla to docela chuťovka (nenašel jsem blicího smajlíka) , nechápu , jak v tom ty ženský můžou jezdit (na foto je podlaha již částečně uklizena)

20170227_115135.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zenska doma puliruje furt ale auto ma zabordeleny jak svine
sam to vidim doma - jenze to svadi na to ze uz ji na to nezbyva cas

jinac ja dnes tvrdnul snad v nejhorsi kolone co v praze byla za posledni rok

od cernaku to stalo - kolbenova stala - policajti to pousteli az do vysocan - takze cesta z H.pocernic do cakovic se mi protahla z 10 na 80 minut

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, myšut napsal:

no ty vložky na mě 2 vypadly,jak jsem dobýval kliku a otáčel polomotorem 

...takže budou muset býti zcela nové ....než něco riskovat ...co si o tom myslíš...?

je stejně zvláštní,že stačí 11ka,16ka ,19 a 22....klíče až na výjimky

Máš SZ. Pokud je v pořádku honování, tak ty vložky neřeš. Vyčisti to, vyměň "O" kroužky pod vložkama a bude to v pořádku.... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Hafity napsal:

Máš SZ. Pokud je v pořádku honování, tak ty vložky neřeš. Vyčisti to, vyměň "O" kroužky pod vložkama a bude to v pořádku.... :super

Hlavně pořádně vyčisti tu dosedačku a nezapomenout na přesah vložek nad blok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posílám to firmě,co udělá kliku komplet..nelíbilo se mi totok a pár dalších věcí  celkově klika je ok ,ale její spodek....

a co není 100 pro to mě vždycky skolí jak říká Nohavica  ..firma to usadí to jako celek ,se zárukou

a bylo toho víc.....předchozí dobrák měl problém s výměnou oleje totiž

 

hlava už to má za sebou a shodou okolností ještě je u té firmy ,co ji dělala ..tak si bouchnou i zbytek

2017-02-27-3539.jpg

2017-02-27-3542.jpg

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klika... to, co přejedeš bříškem prstu a zdá se hladké, po přejetí nehtem zdá se býti velmi drsné.... :nevim Jestli si ještě vzpomínám, tak PSA má jen jeden rozměr na brus.... Firma to usadí, jako celek: takže jim to dodáš i s blokem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím. Přesně tohle by mně bavilo. Udělat vše pořádně a nemít nad sebou oprátku ve formě časové tísně.... Samozřejmě bych některé tvé kroky (na mém místě) trochu "korigoval" dle svých zkušeností. Ale ve finále je vše (jako vždy) otázkou financí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎05‎.‎02‎.‎2017 at 2:05, Milan+ napsal:

Jsi mi nechal za slušno frézy na ventily,tak tohle bych Ti nechal jeden kus za 250. Díru si pak můžeš říct a dodělám ji.

Tak jsem to konečně změřil, můžu poslat rozměry do SZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ode dneška mám 7 volných dní. 3x ŘD+ 4x pravidelné volno. Chtěl jsem předělávat cestu do garáže ale přehodnotil jsem to. Včera jsem cestou do práce objížděl zahradnictví a sháněl jsem tůje abych trochu vytunil zahradu. Nesehnal jsem ty které chci takže dnes jsem si je objednal na netu. Dnes jsem aplikoval na trávník přípravek proti mechu a v pondělí nebo v úterý to vezmu vertikutátorem nebo jak se té mašině nadává. Zítra budu asi připravovat díry na ty tůje. Jeden den chce tatík abych mu pomohl odklidit nějaký bordel okolo baráku taky potřebuju po sezoně uklidit v kotelně a uklidit v autě. No když to tak vidím tak to je práce na 14 dní a ne na týden. No uvidím co stihnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...