Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Havlicek.Lukas : taky mám v práci kolegyni,která koupila fungl nové disky na 206 a jsou blbě vrtaný-když na ně koukneš tak by měli být 5ti díry ale jsou jen 4 díry a je vidět,že to je blbě navrtaný a design disku je na 5 děr . . .  ale někomu to třeba nevadí a někdo o tom ani neví-jako ta kolegyně z práce-pokud jsem ji na to neupozornil,tak si to ani nevšimla . . .  no co ji se líbila cena tak je všechno asi ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Havlicek.Lukas napsal:

nejsou ti diry nejak blbe ?
ze by tam puvodne byly jinde a nekdo to prevrtal na svuj rozmer ?

 

No neznáš škodovacký loukotě,že? Jsou tam jen zvětšené díry pro štefty a jelikož dneska je těchto kol nedostatek ,tak se už repasuje vše co se dá. I přesto,že někdo inzeruje nové nalité z puvodních kokil a nikdo je ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gabriel 307 napsal:

Havlicek.Lukas : taky mám v práci kolegyni,která koupila fungl nové disky na 206 a jsou blbě vrtaný-když na ně koukneš tak by měli být 5ti díry ale jsou jen 4 díry a je vidět,že to je blbě navrtaný a design disku je na 5 děr . . .  ale někomu to třeba nevadí a někdo o tom ani neví-jako ta kolegyně z práce-pokud jsem ji na to neupozornil,tak si to ani nevšimla . . .  no co ji se líbila cena tak je všechno asi ok

To je běžná výroba pro aftermarket. Nic neobvyklého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1

ANO takový vůz nemohl projít STK ani dříve. Tedy pokud by se ty kontroly prováděly tak jak se mají. Vzhledem k tomu co se na STK dělo, došlo na zpřísnění a fotí se. Zase to je jen o selském rozumu. O palec větší kola nebo něco podobného není tak hrozné jako totálně shnilé upevnění nápravy. Řidič, který autům nerozumí to nemusí poznat. Technik na STK to poznat musí a pustit to nemá, jinak tam nemá co dělat. Je to o bezpečném návratu ze silnic a chodníků nás všech. Dovedu si představit jak ta náprava upadne při vjezdu do díry a auto vybočí třeba na chodník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, ozzy56 napsal:

právě jsme přišli z procházky, je to fakt hrůza, co je po chodníkách psích výkalů--všem majitelům psů bych v tom vymáchal držky :roker

Všem nee, jen notorickým nesběračům....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...