Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Guest minimaxa
před 3 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

z pod linky jsem se zděsil, toto na mě vykouklo, krom toho byl konec prodlužovaku se třemi zasuvkami umistěn pod myčkou

Energo orgasmus :D:D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sawoy napsal:

A myčce bylo co? Ptám se proto že mám doma 17letou Aristonku (hmm . ne Ballantinku :() která přestala vypouštět a nevím co udělám jetli bude pryč čerpadlo nebo něco podobnýho. Výměna je tak 1500 nejmíň, nová se dá sehnat někde kolem pěti ... jenže ty nový mají životnost tak pět šest let .... tak jestli ono nakonec nebude lepší nechat opravit osvědčený stroj.

Myčka občas zustala stát uprostřed programu a blikala chybová kontrolka, myslel jsem si že hladinový spínač, protože v ní vždy zustane voda, občas když se praštilo dviřkama a spustila se znovu tak jela pak třeba 10x než to udělala znovu, ted si ale postavila hlavu a nechtěla si dát říct, po odkrytování jsem našel na tom plastovým rozvaděči vody na boku jeden drhnoucí elmag ventilek, rozhybal jsem ho a zdá se že to ted jede, pokud ovšem jen tím rozebráním nenaskočila opět ta samooprava jako při bouchnutí dvířky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 2. 2017 at 19:24, radim.1008 napsal:

Dnes jsme v práci stěhovali mašinu, málo lidí, tak jsem byl u toho taky. Dalo to zabrat, když není těžiště. Odjela zpět do mateřské firmy do Španělska.

 

 

Odpoledne jsem sestavoval skříňku pod televizi, dvě závěsný a polici. Zítra to akorát přivrtám. Dnes se mi už nechtělo. :D

Co je za stroj? Španělsko,bych tipnul nějaký drátořez či jiskřička. Většinou v manuálu ke strojím bývá délka lan pro stěhování a  kam přidělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, oddie napsal:

To mi připomíná, že jsem si stáhl šémátko a nabyl odhodlání postavit si desulfátor. Řekl bych, že během takových, dejme tomu, dvou let bych se k tomu mohl dokopat :)

Na to už dnes máme nabíječky ,než se s tím dělat. Zapneš jednou za čas cyklus a hotovo.U původní baterky mi to přidalo cca 2roky když jsem nabíječku koupil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa snažím platiť kartou vopred, ale veľa obchodov stále túto možnosť nemá, tak potom dobierka . Kuriér tak či tak musel doraziť, lebo jeden balík zaplatený bol a jeden nie. Kartu na dobierku snáď berie PPL geis a DPD, pošta nie v aute len na pobočke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni maji obchody s radosti "moznost" platit kartou ale prijede a dialog se nese
Dobry den mam pro vas dobirku za xxx korun
Mate terminal?
Na co?
Na platbu ?
Ne!
Ale ja mam platbu kartou v objednavce schvalenou .....?
No to pane nemame  ...
Jak nemame ja treba nemam hoovost ....
Aha
.......
Jiste ze mam hotovost ale "se..ou" me s tim pokud si neco zaskrtnu oni me to potvrdi tam me je SUMAK ze ridic "nema nebo nechce pripadne neumi"
Bohuzel realita ....
A je me jasny ze za to nemuze ridic ale ten jouda co sedi v kanclu .... a sve "poddane" jen pretezuje !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zažil jedného, ktorý dostal nejaký pokazený terminál. Oni tie mašinky sú drahé a spoločnosti ich nechcú obmieňať. Na mieste kuriéra budem rád za platbu kartou, aspoň sa nemusím báť o cash. To chudáci majú iste aj hmotnú zodpovednosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...