Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 16 hodinami, Milan+ napsal:

Jsi mi nechal za slušno frézy na ventily,tak tohle bych Ti nechal jeden kus za 250. Díru si pak můžeš říct a dodělám ji.

Tak o tom budu určo přemýšlet.... Podle zmiňovaného Kubálka mám na to o stupeň slabší motor a o stupeň slabší hřídel, ale myslím, že za pokus to bude stát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

pisou auto - ale ja tam zadne "auto" nevidim
jen kus plechu se 4-ma kolama

osobně jsem tu dal už asi šest takových případů--je mi smutno z toho, jak někteří lidé zbytečně odcházejí z tohoto světa :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, oddie napsal:

Já mám furt asi 20 let starou Absaar-ku, funguje, všechno v pohodě, ale trochu mě krká velikost, asi při příští Lidl akci zkusím koupit...

právě proto jsem chtěl něco menšího--modernějšího--,mám nabíječku ještě po otci, snad 50 let starou (pořád funkční), ale je těžká, velká, plechová,rezavá, škaredá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotáhl jsem do konce žádost o skácení 2 dost vysokých velkých stromů v jedné obci v centru   ,kde vládnou před důchodkyně baby na oú  ....a nemaj páru o občan .zákoníku a o všem rozhodují ,jak se jim to líbí podle xichtu ..... .......a toto se dost nelíbilo ....., nyní někomu leží na zahradě přes 50m dřeva....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...