Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes výmena pôvodných zhavičov na mojom 2,5 dci 10 rokov 1 210 000 km. Posledných pár rokov som už štartoval bez žhavenia ale v mrazoch pod -15 už to začal byť problém. Tri išli von akoby som ich tam dal včera, jeden sa odlomil ale mechanik disponuje sadou na vyťahovanie takže žiadna komplikácia nenastala. Jeden s tých zhavičov mal ešte dokonca snahu zohrievať  sa keď som ich testoval napriamo . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 1. 2017 at 21:49, Radek Hurvajz napsal:

No u konkurence by jsi měl ale 600ccm dvouvalec s tlakovým mazáním, za ty prachy

Radku, myslím si, že Ozzy koupil dobře. Mám prakticky to samý na zahradu 2000m2 a je to paráda. Výhoda oproti dvouválci je jedna nezanedbatelná a to spotřeba benzínu. Když rychleji přidám  plyn, skoro traktor postavím na zadní. Tenhle má oproti mému elektromag. spojku nožů na sekání, ale já ho zase koupil za 38kkč. Tlakové mazání je dobré, když má pozemek svažitý, jinak stačí rozstřikem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měřil jsem to bezkontaktním teploměrem a mělo to 50°C když to vypneš tak to udržíš v ruce

v jedné skupině na FB mi psal maník,že je má minimálně 3 měsíce a pořád ok

teď svítí (jsou tam kluci) tak pak to můžu změřit

 

edit: tak po skoro 2 hodinách nepřekročila teplota 50°C

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...