Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Tr - Peugeot Satelis 400i- jde do světa.


Recommended Posts

Tak před pár měsíci jsem si pořídil přibližovadlo do práce.

Peugeot Satelis 400i

r.v.2007

na tachometru bylo 19500km ale nevěřím tomu

původ Itálie tak možná proto :D

černá metla

Spotřeba mě překvapila při mé váze a stylu ježdění jsem pod 4 litry což je pro mne max spokojenost.

teď mám aktuálně 21000km tak jsem se rozhodl pro menší údržbu

vyměnil jsem filtr HF184 a olej

dal novou svíčku

koupil jsem novou zadní pneu , ta stara byla strasně sjetá uprostřed

nové dvoje přední destičky a jedny zadní.

klepali oba tlumiče a byli evidentně ko, tak jsem je poslal na repas a ted na ně čekám

ještě mám objednanou hadičku mezi airboxem a motorem , klasicka na odvětravání klik prostoru. byla total popraskana.

dal jsem novej vzduchač.

při demontáži tlumičů a vlastně zadní časti kapotáže jsem zjistil že je urvaný držák silentbloku motoru na straně rámu . to byli rány co jsem nevěděl odkud jsou. Díky Devil nightsovi zavařeno céočkem, velmi důkladně. díky :D

na chladnější počasí jsem si objednal oem kryty na gripy a spojlery na nohy tzv obtoky vzduchu.

až to poskládám a konečně to na sebe přehlásím :D tak hodí nějaké foto.

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem taky na noční na pohodu(tričko kraťasy)

tak jsem je našel http://www.motoobleceni-4u.cz/variant/motoobleceni/kalhoty/nazran-corse---panske-textilni-moto-kalh/41932/41932/25128

jenom když budeš kupovat,tak ber jednu značku-ja mám zip na zádech(spojení bundy a kalhot) na každém kusu obráceně a nejde to spojit(chci to nechat předělat-už asi 3 roky :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek má pravdu(i když v těch hadrech v tom vedru co je teď,když zastavíš tak to je masakr) na boty se taky chystám . . . zatím to zvládají Adidas a Nike,ale když v prosinci přituhuje a teploty klesají(měl bych ho odložit-ja vím) tak začína trochu tahat na kotníky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kraťasech a tričku bych nikdy nevyjel ani tady po vsi... v DE jsou za velmi dobré ceny dostupné Moto-Jeansy, vyztužené kevlarem a přitom se dají normálně nosit. Stejně tak bundy - kvalitní, kordurové v akci klidně od 50E. Já kupoval koženou kombinézu v akci za 99E

Pro nižší teploty doporučuju si pořídit vyhřívané rukojeti. Ty moje stály 20E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...