Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Venca

Burza v Polsku

12 posts in this topic

Chlapci, kdo máte zkušenosti s burzama v Polsku, nejlépe vlastní. Kde jsou? Jak je to daleko třeba z Plzně? Ceny? atd. atd.

me to taky zajima pac vsichni odtamtud tahaj vejfuky, sedacky a vubec vsecko mozne a pak tady na tom vydelavaj :)

do polska to mam kousek, ale furt nevim kam se vydat pac vsichni z okoli jezdej po burzach ale na auto tam prej nic nemaj .....

a k te vzdalenosti - z plzne to bude slusna streka odsud (Pardubice) je to kolem 100km taxi to pripocitej :) i kdyz asi se da jezdit i jinam

vím o jedné olbřímí burze u města Bielsko Biala. Já to mám z Ostravy kousek (ca 80km), z Pardubic, příp. Plzně to máte ale daleko....

Na starého Pažouta jsem tam pár věcí koupil. Je fakt, že se tam dá sehnat snad úplně všecko, s kvalitou je to ovšem horší. Popravdě - na novější auto bych z tohoto místa nedal nic. Problém je v tom, že tam nakupují i servisy z okolí, člověk - neodborník jako já - se v tom těžce orientuje...

vím o jedné olbřímí burze u města Bielsko Biala. Já to mám z Ostravy kousek (ca 80km), z Pardubic, příp. Plzně to máte ale daleko....

Na starého Pažouta jsem tam pár věcí koupil. Je fakt, že se tam dá sehnat snad úplně všecko, s kvalitou je to ovšem horší. Popravdě - na novější auto bych z tohoto místa nedal nic. Problém je v tom, že tam nakupují i servisy z okolí, člověk - neodborník jako já - se v tom těžce orientuje...

Tak co vím, tak tady na Ostravsku jsou populární Gliwice, když už se tu někdo zmínil o výfucích, tak ty stoji za prd, rychle odcházejí, spousta lidí si je kupuje, ale rychle odcházejí. Ale na jiné věci je to tam dobré, seženete tam téměř všechno.:o

Já vím, že se jezdí někam, kde jsou věci jenom na auta, ale kurňa kde to jeee?

To místo už tu někdo v diskuzi psal. Nicméně, nějak si nedovedu představit, pro co bych tam asi tak jel...

Dík, ale není. Mám jen takové náhodné zbytky...

V tom Polsku, nevím, co bych kupoval, spíš z hlediska kvality. Možná tak nějaké to světlo? ale to tady koupím taky. Leda, když někdo dělá auta na kšeft, a je mu jedno, že ten nový výfuk za chvilku upadne... A nebo snad máte nějaké jiné zkušenosti? Moc bych tomu nevěřil...

Souhlas s Oddiem. a nejenom vyfuky, ale vsecka karosarina - nevim z čeho to dělají, ale stoji to za h.....

jediné, co jde koupit - origoš díly z bouraček, ale to koupíte i na našich vrakáčích. Jeden úspěch jsem ale zaznamenal, když kamoš koupil netčené 4x alu-kola Momo 16´s pneu 90% - vše za 15tis...... Kč.... To jde, ne??