Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

208 GTi 30th Anniversary


poldiss

Recommended Posts

Tak tohle si chci projet :mrk čekal jsem teda, že tam fláknou ten samej motor co je v RCZ-R, ale to buď příště nebo jim jde i o trvanlivost :)

http://www.peugeot.com/en/news/208-gti-30th-anniversary-special-edition-the-most-radical-gti-from-peugeot-sport

a tady něco česky

http://www.autoweb.cz/peugeot-208-gti-30th-anniversary-specialni-edice-ma-samosvor-a-8-koni-navic/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doufám, že ten Torsen z toho udělá aspoň trošku lepší auto, než je Gtičko. To mě moc sklamalo, i s těma 200 koňma není v zatáčkách rychlejší než 106 S16 a chybí jí ta motokárovost, kterou by tady právě člověk čekal, navíc tam kde RCZ kope v zatáčce na hrbech, ale drží, tak 208 odskakuje i v daleko menší rychlosti, ale to by tu taky mohlo být už odladěné změnama v podvozku a jelikož převzali z RCz i převody a tam by to už mohlo být zajímavě poskládané. Dokonce bych řekl, že by to auto pak mohlo být hoodně zábavné, RCZ R je totiž na zábavu snad až moc rychlé, což by 208 s 208 koníkama být nemusela:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říkáš, to Rko je spíš na okruh a možná, že to v Peugeotu ví a proto udělali tohle :D vypadá to, že se to vlastnostma Rku asi trochu přiblíží. Osobně bych byl rád za tužší řízení, to v GTi je hrozně přeposilovaný, ale celkově jsem na to hodně zvědavej a hlavně mě zajímaj ty brzdy protože ty jsou masakr už u Rka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...