Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde stahnout okenko u ridice


berustik

Recommended Posts

Ahoj,potrebovala bych poradit,vim ze to tu uz asi nekde bude psane ale nemam moc casu prohlížet tolik stranek dozadu.Jde o to ,ze včera jsem prijela domu a chtěla jsem zavrit okenko u ridice /predni okna mají el. stahovani/ okno vyjelo nahoru ale zustala tam asi 1 cm mezera tak jsem stahla dolu a zase zpatky a opet mezera tak zase dolu no a nahoru uz to nejelo,motorek slyset je ale jakoby mele z posledního a okno se uz nezavre vůbec.Navic když ted jdu otevřít dveře ridice tak to okno opet sjede dolu,takze auto stoji doma na dvore protože s nim nikam jet nemuzu a nechat ho nekde zaparkovany,protoze to okynko jde normalne stahnout rukou a pak jde odemknout i central rucne.Muzete mi prosim poradit co s tim udelat pokud možno svepomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze byt jen zatuhly mechanismus stahovacky, pri prilisnem odporu elektronika vypne motor, je to ochrana proti priskripnuti

muze byt ale i cela stahovacka nejakym zpusobem spatna, stejne nezbyde nic nez sundat tapecirunk, stahovacku demontovat a pak ji prohlidnout, pripadne sehnat jinou z vrakace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahovačka u řidiče - jj, odcházejí.

Jsou tam lanka, namotaj se a zašmodrchaj, a pak nestahujou.

Asi před 2 lety mě taky exla. Výměna probíhala zajímavým způsovem - z ČB jsem se přesouval do Varů na festival a na Šumavě mi ji měnili. Sice tam mám nějaký teď hybrid Peugeot-Citroen, ale stahuje to a co víc taky u 15 let starého auta chtít, že?

Cena tehdy 1000,- Kč včetně práce při rozchození hybridu Peugeot-Citroen, který jsme tam během té hodinky spolu zbastlili.

Takže cenu 1900,- s prací beru ještě jako ucházející, otázka je, co to vydrží - přece jenom, použitý díl má již 15 let stahování za sebou. To je prostě na rozhodnutí každého jednotlivce.

Jestli je fakt nová, tak bych neváhal, ale silně pochybuju, že to bude funglovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...