Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připomínky a náměty ke srazu...


Recommended Posts

Ano smazal a díky co mne došlo na email tak asi tu nemám co dělat. Nebudu jmenovat ale aby mne někdo psal abych nekritizoval Váš sraz kde jsem ani nebyl na to nemám už žaludek .Asi jsem pochopil že mám držet hubu a krok. Sorry ale musel jsem .

Kdo ti co napsal na email? Pokud si něco napsal do příspěvku, tak to nemaž. Pak se neví, na co MilanF1 reaguje = odepisuje. Pokud ti někdo napsal email skrze sraz, tak napiš kdo. Nic tajného to není. Pokud byl email oprávnění a nebo nebyl, je věc druhá. Ale mazání příspěvků tu už jednou bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 : bohužel ne jednou, je to taková zdá se servismanova specialita. Když si nedokážeš stát za tím, co sem napíšeš, je něco špatně. Doporučuji před odesláním příspěvku 5x přečíst a pak teprve odeslat. Smazat příspěvek, na který už bylo reagováno je stupidita jakou tady člověk moc nevidí :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak psal Moto kritika je přece důležitá pro další dění. jasně každý je rád za chválu ale musí stejně brát i kritiku. my jsme si sraz užili perfektně i přes určite nedostatky ale opravdu jak psal milan tak i my jsme po srazu spokojeni a účasti nelitujem.!

byl bych ale rád aby to v nás členech klubu probudilo zase chuť něco dělat a nebýt jen fórum :)

hlavně se do mě nepoustejte :-) taky máme na ostravsku plány :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neberte to kluci osobně, ale to je třeba poučení pro příště, že organizátor srazu by se měl starat o sraz a ne běhat s diagnostikou od auta k autu. Pak si nestačí ani vypít panáka. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motomoto - bohužel se mi auto cestou na sraz poněkud roznemohlo a ChouLu byl jediný, kdo měl dia na místě a společně s Milanem se mému autu podívali pod krovky. Co já vím, tak jsme byli cca 4 - já osobně jsem ChouLovi několikrát říkal, že si počkám, až bude mít čas - kdyby se podíval v neděli dopoledne, taky bych neřekl ani slovíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde v pohodě, to byla jen připomínka situace. Havarijní závada je jasné. Ale vím, že někdo dopředu požadoval nějaký zásah a podobně. Tak aby pak nebyl chudák: Pro dobrotu na žebrotu.

Takže v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečetl jsem veškeré příspěvky, tak se možná budu opakovat:

Páteční večeře nic moc, možná to bylo tím, že jsme přijeli pozdě, ale ty přesolené brambory nic moc. Těstoviny taky nebyli prý nejlahodnější.

Snídaně jakš takš, polévka přišla vhod, ale žádný zázrak.

To bych si možná k té večeři víc pochutnal na té plánované náhradě - klobásách.

Já teda proti ubytování nic moc neměl, Opronovi se ale silně nelíbilo (pokoj v té zděné budově u vody). Pokoj obložený soolitem nepůsobil vábně...

Jinak oběd v JH docela v pohodě, chutnalo a docela rychle to zvládli přinést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...