Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připomínky a náměty ke srazu...


Recommended Posts

Otázka byla pokud vím na to kdy odjíždí PARNÍ vlak, a to tam je jen jediný čas v 10.50, ale nevybavim si další podrobnosti v otázce

[upravil dne 15/6/14 22:32 od Radek Hurvajz]

své poznatky napíšu déle, ale k tomu... na náměstí v infocentru byla celá výloha věnována právě této úzkokolejce, kdy a odkud vyjíždí vlak apod... a těch 10.50 tam opravdu bylo, byly tam 2 časy ale pod každým napsáno kdy odjíždí a těch 10.50 bylo vždy každý den ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou zde je vyfocený PLATNÝ jízdní řád vyfocený na nádraží úzkokolejky v Jindřichově Hradci. Jinak nejde mi o výsledek, jen o to že byla další možnost odpovědi se kterou se evidentně nepočítalo

http://poldiss.rajce.idnes.cz/40._Sraz_Peugeot-clubu/#DSC_0817.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kemp - odpovídající a dostatečně použitelně vybavený. OK

Obsluha - ochotná, stále milá a snažila se vždy a ve všem pomoci. OK super

Strava - neviděl jsem problém, to co jsem si dal bylo dobré a v dostatečné množství. OK

Organizace - ochota vždy a vše zařídit, vysvětlit. OK

Jediné, podstatné mínus a to hodně velké, bylo neustále se odkládající zahájení. Zvlášť když to bylo slavnostní. Pokud důvodem byla Milanova práce, budiž, srazem se ale nesla jiná informace.

Myslím, že se dá odsunout či posunout spousty věcí, ale jsou vždy určité body se kterými by se hýbat nemělo.

Také jak píše Goldinka, jsme kromě hasičů a předváděcích jízd nic jiného v kempu nenašli. Ale vzhledem že bylo stále s kým povídat, tak to zase nebyl takový průšvih.

Celková známka za sraz 6 z 10. možných a tak děkuji ještě jednou.

[upravil dne 20/6/14 09:05 od MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož toto vlákno zřejmě vzniklo jako reakce na mou U2U komunikaci s ChouLuem, měl bych asi i sem napsat v čem jsem já osobně viděl problém.

ANO - bylo to jídlo, resp. nějak jsem nepobral v čem by byl tak zásadní problém, aby se třeba týden před srazem napsalo - v pátek bude to, to a to, v sobotu to, to a to, k snídaním to, to nebo to - ZAKLIKEJTE SI CO KDO CHCETE. Pak by se předešlo tomu, že v pátek vepřo-knedlo zahučí a zbydou těstoviny a v sobotu zmizí řízky a zbydou ovocné knedlíky. Já i Helča taky stláskáme všelicos (i zbylá jídla byla jedlá), bohužel ne tak náš rozmazlený potomek (pravda, naše chyba měkké výchovy), který se na řízek s kaší těšil půl dne. To byla má jediná výtka k celému srazu, který byl organizačně opět solidně zvládnutý (přijel jsem pozdě, proto si žádné čekání na zahájení nevybavuju), camp na slušné úrovni - klidně bychom si sraz zopakovali (ale bez spanilky - prcek mně ukecal, jeli jsme a na dlouho mám zase co se poskakování a blokování silnic týče jasno).

[upravil dne 16/6/2014 18:10 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pár slov za mě k celému srazu... za mě osobní názor je takový, že oproti loňskému srazu u Jičína to bylo hodně slabý :-/

co se týká kempu tak \"za ty prachy\" to bylo super, ubytování OK

- od pátku jsem tam poptával šlapadla, který tam měly být v sobotu a ani před odjezdem v neděli jsem je tam neviděl

- bohužel né všichni z nás si můžeme práci organizovat jak chceme a tak chápu to že Milan prostě nemohl, ale na druhou stranu nic proti Milanovi, ale byl to jediný člověk, který chyběl a čekalo na něj jak bylo řečeno téměř 80lidí. Posunutí večerního zahájení o skoro 1,5hodiny je fakt moc

-sobotní odjezd z kempu a zase o půl hodiny déle... to že jsme pak čekali kvůli závodům na kole, to chápu nebylo v možnostech organizátorů...

- spanilá jízda... asi nebylo nic jednoduššího říci hele 1. kruhák 1. výjezd, 2. kruhák 2 výjezd, 3. kruhák 3 výjezd... pak by nedošlo k tomu, že i když jsem se snažil 2 kruháky zablokovat někdo na tom druhém prostě odbočil špatně, naštěstí se všichni ve zdraví a v pohodě sešli na místě parkoviště...

- OBĚD! jedním slovem hrůůůůůza...!!! to že vědí že přijde tolik lidí a trvají jim roznášet hotovky přes hodinu chápu, ale to že po objednání minutky celý stůl nedostane ani ty hotovky tak to je extrém, obsluha nevěděla která bije... jedna servírka jen uklízela nádobí, jedna nosila jídelníček, jedna objednávala a nikdo nic nevěděl, tímto se omlouvám přísedícím u stolu za zdržení díky mé minutce která byla za 2 hodiny!

- orienťák... když pominu to, že údajně na jednu otázku nevím přesně kterou, ale jednalo se o název dalšího nádraží vedle hlavního... a nikdo prý neodpověděl správně, protože se muselo jednat o název přímo napsaný TAM\" ale všude na mapách, u infocentra apod. bylo něco jiného... to samé jak píše gronholmm s tím jízdním řádem, to tedy nemůžu přímo posoudit ale asi to tam bude... další věc, na kterou jsem byl u orienťáku vždy zvyklej bylo to, že se projíždělo několik zajímavých míst apod... to že se až na 3-4 otázky dalo odpovědět buď rovnou na mapách na parkovišti a pak na nedalekém náměstí zbytek mi přišlo jako velmi jednoduché a né moc kreativní. O dalším pokračování orienťáku stejnými místy, jako se jela spanilka, sem po tom opravdu nečekal :-/ (to že bylo napsáno v programu krátký a jednoduchý tak i tak jsem si to představoval trošku jinak)

-hasiči = super info, dzana.m nezklamal :D a jejich pozdní příjezd se nedá ovlivnit...

-sobota odpoledne(večer) = jak se psalo výše... soutěže v kempu a večerní zábava? někde asi error!

- vyhlášení výsledků zase s posunutím hodina sem hodina tam... no problém...

- jídlo v kempu bylo takový zvláštně udělaný, výběr sice OK ale asi né každému vyhovovala zbylá jídla v delším časovém horizontu od zahájení vydávání...

projížďky v autech = tady chválím, že se to vzala do ruky žena :D a byl v tom aspoň pořádek kdo kde jezdí a jak dlouho aby to nedopadlo jako loni, to chválím :super

celkové krátké shrnutí = nedodržení časového harmonogramu, chybějí program bez předchozího ohlášení nebo omluvy, pro mě moc nezajímavý orienťák, projížďka s vozy super, poznání nových lidí a když program byl časově jinde, o zábavu nouze nebyla... tady musím opravdu ač nerad říci, že toto z mého pohledu byl jeden z těch méně povedených srazů a na stupnici od 1 (nejlepší) do 10 se pohybuju někde kolem 8... sorry za kritiku ale toto vlákno k tomu asi i bylo stvořeno ;)

[upravil dne 16/6/14 19:30 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke srazu nemám nic. Sobotní zdržení mi naopak vyhovovalo, takže jsem v pohodě stihl i spanilou jízdu:super!!

Co se týká oběda v JH, tak hrůza. Jak píše skuci. jen jej podpořím. Příště jdeme k ,,číňanům\".

Jinak nemám žádných námitek ke srazu. Je pravda, že jsme tam byl jen v sobotu se synkem.

Počasí bylo objednané velmi příjemné.

Možná malá připomínka by byla k cestě do kempu. Ale za to organizátoři nemohou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou se omlouvám, že jsem zdržel páteční program (já si nejsem vědom, že by důvod pro posun měl být jiný, žádná jiná infomrace se ke mně nedostala). Bohužel nikoho z nás organizátorů nenapadlo (mě až sobotu ráno), že to Lukáš s Romanem mohli zahájit beze mne v 20:00. Však by se nic nestalo a všichni, včetně dětí by si užili pohled na dort.

Skuci tu shrnul asi ty největší chyby, které se staly (děkuji i ostatním za postřehy).

V orienťáku byly chyby, ale já to opravoval dle výsledků, která jsem dostal do ruky. Ano, správně byly 2 odjezdy vlaků a to nádraží neměl dle mých údajů nikdo dobře, když jsem to chtěl prošetřit s ChouLu, nebyl v kempu, takže jsme tu otázku nepočítali (raději nepočítat, než špatně vyhodnotit).

Medvěd: Večeře byly nastavené na počty 30:30:20 a věděli jsme je 14 dnů dopředu. Vzhledem k tomu, že bychom od všech nezískali informace, co budou chtít, neřešili jsme to. Prostě to bylo stylem, kdo dřív přijde. Bohužel jídlo bylo dovážené, kdyby se vařilo v kempu, můžeme klidně půl roku dopředu dát dohromady nabídku jídel. Zkusili jsme tento model večeří, nebyl ideální, ale nebylo to zcela nefunkční.

Já v pátek stihnul jenom těstoviny, v sobotu jsem si dal řízek a já dostal ten poslední a to bylo opravdu málo hodin. :( Příště minimálně lépe volit poměr jídel.

Já už ani nevím proč se zdržel odjezd z kempu ... asi jsme čekali na opozdilce s předváděčkami. :myslim Ale tohle se mělo ošéfovat. Já vůbec netušil, že předváděčky se budou půjčovat i v sobotu dopoledne, vždycky to bývalo až odpoledne.

Čekání kvůli cyklistům se ovlivnit nedalo, ale bylo to asi 15 minut a snažili jsme se všechny informovat.

Oběd: Byla chyba z naší strany, protože pro nás byla venkovní terasa, když bude hezky a počítali s počtem 40 lidí, s tím, že půjdeme na dvě party (druhá přijde o 1,5 hodiny později). Když jsem viděl přes 100 lidí přihlášených na sraz, ptal jsem se Lukáše, zda to restaruace zvládne, bylo mi odpovězeno, že kdyžtak budou lidi čekat a že lidem nechce oznamovat, ať jdou na dvě party. :(

Já loni v Jičíně to měl rozdělené na dvě party, naštěstí, protože i když jsme šli nadvakrát, čekalo se hodně dlouho.

Orienťák mě osobně zklamal, protože část věcí byla na spanilce a otázky příliš jednoduché (navíc s chybami), tudíž velkou roli hrály ujeté km, což nebylo zrovna ideální. Bohužel jsem se na jeho přípravě vůbec nepodílel, ChouLu nám dal vědět, kudy povede, včetně spanilky, ale to bylo 14 dní před srazem, to já měl myšlenky u nové práce a ne detailně zkoumat, co Lukáš vymyslel, navíc otázky jsem stejně neznal.

Já jsem si někdy v dubnu udělal prstem po mapě nějakou trasu, která by měla asi 25 km a protáhla by lidi mezi rybníky, ale Lukáš mě ubezpečil, že to zařídí. Já mu na to kývnul, taky proto, že to do JH má o 100 km blíže.

Sobotní soutěže? Úplně se na ně zapomnělo, navíc nebyly organizačně vůbec naplánované. Já vezl s sebou fotbalové branky a kužely. Mělo se střílet na branku a jezdit na skládačkách mezi kužely + něco možná na šlapadlech (to se mělo vyzkoušet ve čtvrtek nebo v pátek ráno). Nicméně když jsem viděl, že je celý kemp z kopce, nevím, kde bychom mohli střílet na branku a kde jezdit na skládačce, aby to bylo bezpečné. :bojim

Já si na soutěže vzpomněl v 17:00, to už drtivá většina lidí seděla u piva v kempu a očekávali se hasiči ... navíc, než bychom všechno vybalili, připravili ... prostě už bylo pozdě, do toho ještě vyhodnocení orienťáku. Samotné vyhodnocení pohoda, 21 posádek a během chvilky jsem měl pořadí.

Nicméně posun v sobotním programu mě velmi mrzí, už nevím, v kolik hodin se vyhlašovalo, ale dříve to fakt nešlo, protože příprava cen byla hodně v plenkách, navíc ChouLu z kempu odjel na 1,5 hodiny, možná 2 hodiny, a společně s VW group (děkuji za spolupráci) jsme to hledali v chatce a balili do tašek. Vzhledem k většímu množství věcí jsem se rozhodl pro 10 hodnocených míst z orienťáku (i vzhledem k tomu, že nebyly soutěže) a taky jsme nemohli vyhodnotit nejvzdálenějšího účastníka (pán, co spravoval databázi, nebyl k dispozici). Než se všechno připravilo, uteklo moře času (mezitím samozřejmě vyřizování dotazů od účastníků).

Na srazu mi chyběla jedna věc, namnožený program, který se dával lidem při registraci. Já jsem tedy nic nedostal, asi proto, že jsem byl organizátor. Ostatní možná dostali jenom holý text z přihlašovadla, nebo to bylo na stolech, fakt nevím. Ale to je prostě málo. Je nutné, aby lidi věděli základní věci z takového papírku: časy vydávání snídaní a večeří (já časy nikdy dopředu nezkoumám, ale na místě to chci znát), cíl spanilé jízdy (a pokud možno i informace kudy povede spanilka, aby to nedopadlo jako v Jičíně, kde jsme se roztrhali a pak jsme se hledali). Navíc zde to byla prakticky nutnost, protože na správně projeté spanilce stál orienťák.

40. sraz měl být lépe organizačně připraven, hlavně to mít blbuvzorné a dokonale zajištěné věci. Navíc organizátor musí být soudný a jít do toho i s tím, že si prostě ten sraz neužije, že prostě maká pro ostatní. Já si třeba neprojel žádnou předváděčku, když jsem viděl ty pořadníky, přeci nebudu účastníky okrádat o ten čas, navíc když se jezdilo i v neděli.

Oproti mé loňské Kněžnici zde bylo méně věcí, které se museli řešit na místě ... já jsem si toho minule navymýšlel a sám jsem to nedokázal stíhat, proto jsem si říkal: \"Nyní jsme na to tři a tolik aktivit tam není, to bude v pohodě.\" Bohužel to se nestalo. Nechci jmenovat viníky, já na tom mám i svůj velký podíl, protože jsem prakticky v pátek na srazu nebyl a kdybych byl (jakože jsem měl, když jsem byl spoluorganizátor), měl jsem organizaci dotlačit do takové úrovně, že většina věcí klapne (například příprava šlapadel a lodiček, soutěží, cen ze soutěží - naházet je do tašek, atd.)

Z mého pohledu, kdybych přijel na sraz, cítil bych, že jsem přijel na hurá akci, na které se čas neřeší, je to prostě nějak udělané a ono to nějak dopadne, lidi se nějak zabaví. Asi by to fungovalo v počtu do 40 lidí, ale ne při 90 lidech, navíc když tu jsou i děti. :(

Příště se polepšíme. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luciferka: To mě hodně mrzí, něco se dít mělo, ale já k tomu neměl žádné další info. Vůbec nevím, jak to mělo probíhat, nic. A v sobotu večer jsem měl jiné starosti :(.

OKčko: Cesta do kempu, na poměry, že byla nedávno plná brambor a bláta, byla fajn. Hlavně, že vyšlo počasí, jinak bychom museli mít v záloze traktor, který by tahal lidi ven ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko kritizovat organizací srazu když s takovým rozsahem člověk nemá zkušenosti, ale bohužel tady tento sraz byl jak říká milan taková hurá akce.Sraz si člověk užije podle toho jací lidé jsou kolem a jaká je nálada. tady bylo vidět že i když není vše ok tak to prostě přejdu a přijel jsem se bavit tak se bavím.

Naše hlavní kritika míří k jídlu a to hlavně k páteční večeři! Zajímalo by mě kdo je kuchař v tom jindřichově hradci že se nestydí dat na talíř hnusné těstoviny pocákane magi. lidí ruku na srdce to vám doma někdo vaří takovou sračku? mě teda ne! že bylo jídlo studené ani styl rozdělení neřesim, s tím jsem počítal ale opravdu ty těstoviny ty mi zkazily začátek srazu.

K časovému harmonogramu se nebudu vyjadřovat protože jsem šel s davem a že nějaké zahájení bylo později? škoda hlavně kvůli dětem. Nám teklo pivo furt stejně :) dort byl super.

předváděcí vozy super

restaurace jak psal skuci někde se stal error ale jídlo nám chutnalo i když jsem se z něho posral :) a musel jsem opravit záchod aby mohl Kobra taky položit kladu :)

opv nejezdim ale soutěže v kempu nám chyběly!

jinak sraz je o lidech a to bylo super.

chtěl bych také pochválit personál kempu a kemp samotný

zklamal mě ChouLu svým zvláštním přístupem ke srazu takže

dávám tedy 6 bodů z 10 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo, mně ty těstoviny chutnaly, asi jsem před desátou večer měl jinou várku. :myslim

Doufám, že mi to, co napíšu, Lukáš a Roman odpustí: Že Jendo dáváš 6 bodů z 10 (chápu-li 10 jako max. pozitivního), je z toho 5 bodů díky zvolenému kempu a předváděčkám, ale tyto dvě komodity organizátor srazu na místě během víkendu moc neovlivní... dalších 5 \"volných\" bodů je za zvládnutí srazu jako takového a tam jsme vyhořeli. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, zvládnout orienťák, nějaký soutěže, ukázky, předvedení hasičů prostě za sobotu jednoduše nejde, časový posuny jsou problem, ale v ten patek to šlo zahajit bez tebe, v sobotu je to běžný, vim jak kluci na Seči dlouho počitali vysledky a vyhlášení bylo až cca v 23 hod a nikdo neremcal. Prostě volil bych sraz když je nějaký svátek a šel ba udělat třídenní, pak by se jeden den mohl vyčlenit na kempové aktivity, Nebo vypustit spanilku, orienťák, a věnovat se soutěžím v kempu. I kdyby bylo pořadatelů 8 tak by se museli asi rozstřepit aby to za sobotu stihli všechno

Co šlo jsem pomohl, dovezl jsem trička z Kolina, rozdělil je s Radkou.S do tašek se samolepkama a označil nickem, dovezl dort z HB, pomohl rozvěsit po kempu vlajky, směrovky před kemp, pomahali všichni co tam byli od čtvrtka, ale do orgaizace jako takový jsme zasahovat nechtěli a ani nemohli, byl by z toho chaoz

[upravil dne 19/6/14 22:43 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem se vůbec nechtěl vyjadřovat,ale když to tady čtu,tak mi to nedalo. Od 40. jubilejního srazu jsem očekával víc,něco jako Kokořín. Co se týče jídla,tak páteční těstoviny jsem snědl z hladu,sobotní oběd byl v pohodě protože jsme si ještě jednou prošli náměstí a hrad a teprve potom šli na oběd.

Těšili jsme se na orienťák,ale velmi zklamal :roll

Spanilka se dala zorganizovat líp..

Šlapadla jsme nikde neviděli,asi je odnesla velká voda :myslim

Slibované soutěže v kempu taky nikde :roll

To že si hlavní organizátor někam odjede na dvě hodiny když se má věnovat organizaci srazu prostě nechápu :roll

Pokud bude chtít organizovat další sraz,tak ať se nad sebou zamyslí,nebo ať se do toho už nepouští :bojim

Moje známky od 1-10 dávám 5

A abych jen nekritizoval,tak i přes tyto moje výtky jsme se dobře bavili (hlavně večer) :super:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

restaurace jak psal skuci někde se stal error ale jídlo nám chutnalo i když jsem se z něho posral :) a musel jsem opravit záchod aby mohl Kobra taky položit kladu :)

zklamal mě ChouLu svým zvláštním přístupem ke srazu takže

ad restaurace - na tohle tema si s klukama z Blanska budem jeste dlouho notovat na Kobru jsme cekali pred restauraci tak 20 minut :D

ad pristup \"by ChouLu\" - nejsi prvni ani posledni od koho to slysim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ChouLu mám ještě jednu výtku...To aby sme se tam hádali o predvadecky a to že on chtěl někam zmizet s rczkem za nějakou svoji kamaradkou protože ji to slíbil bych si mohl třeba dovolit ale ne pokud jsem organizátor a navíc když na to stalo spousta dalších lidí... nehledě na to že se pak asi urazil a stejně odjel svým autem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, na vás čtvrteční jsem zapomněl, omlouvám se. A i Vám chci poděkovat, pokud by nebylo připraveno ani tohle, to bych si asi hodil mašli :D.

To, co bylo vymyšleno, šlo zvládnout, za tím si stojím. Ale neměli jsme to do detailu připravené. Počítání výsledků bylo maximálně jednoduché, ale příprava cen trvala. Ideální je samozřejmě prodloužený víkend, ale letos nic takového v nabídce nebylo. :(

Johny: Hodně věcí nás mrzí, já jsem se tu obsáhle vyjádřil, takto by neměl jubilejní sraz vypadat. :(

Skuci: Že ChouLoň chtěl sebrat RCZ a jet do háje, ač byl pořadník stále dlouhý, k tomu se vyjadřovat nebudu a nebudu se vyjadřovat ani k tomu, že stejně odjel, ač svým autem. Asi jsou některé zájmy přednější. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...