Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prodane auto a kupujici neprepsal vozidlo


rhinos

Recommended Posts

staly se i takové věci, dispečer ČSAD mi vysázel v sobotu v garáži na kapotu kupní cenu a chtěl odjet, když jsem mu řekl že až po přepisu, odešel--jeho problém :),prodal jsem v pondělí jinému--nemám problémy s prodejem, prodávám zpravidla dobrá auta za rozumné ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo chapu ale na druhou stranu.Ja to mam na urad minimalne 30km tam a minimalne to same zpet.Navic uredni hodiny konci zhruba v 17h.Takze tak jak tak to pro me znamena vypadnout z firmy drive kdyz se tam zrovna nic nesere a pak naddelat nebo si zvit dovcu.

Tohle vypadalo jako lehci reseni...varianta s neprepsanim i kdyz slo o etnikum jsem nepredpokladal;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za svůj motoristický život jsem prodal odhadem 10aut ale vždy jsem to buď rovnou přihlásil na nového majitele nebo udělal polopřevod. Je pravda, že naposled minulé leto jsem prodal dvě auta a to 4dni po sobě, takže jsem si vystál na registru 5h ve Vysočanech a na Jarově 7h. Jinak pojistky jsem zrušil jednoduše, pojišřovna (Allianz) chtěla jen kopii kupní smlouvy zaslanou na email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě a to minimálně snad 14dní. Já to chtěl mít z krku a to i kupující. Takže jsem to podstoupil holt takto. Ono není problém v obyč.lidech ale ráno se tam naženou různí \"překupnící\" a každý si vyjede cca 20lístů, takže já nastoupil asi jako 15 v řadě (stepoval jsem tam už cca 30min před otvíračkou) a měl jsem číslo 109!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...