Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 308 5D 1,6 THP 125 Allure


Luky_308

Recommended Posts

Za mě Full-LED jednoznačně super. Když se začaly dělat xenony, všichni byli překvapení, jaká je to změna.

Teď přesedneš z xenonu do Full-LED a taky poznáš, jaká je to změna - tedy alespoň pro mě.

Světlo je skutečně hodně do bílého odstínu, na podívání příjemné a výrazné. 308 SW může mít i přisvěcování do zatáček, to já u své 308 5D nemám.

Jedinou nevýhodou je, že LED je proudem světla hodně prostorově vymezené - xenon má jedinou výhodu a to je větší rozptyl světla. Ve všem ostatní je to už překonaná technologie.

A propos, i facelift 508 bude mít také Full-LED, žádný xenon. Stejně tak nový Passat a ostatní. Peugeot prostě zase vede!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som nemal nikdy auto s xenonmi.

Vzdy malo kazde ziarovky, takze dufam, ze rozdiel bude poriadny a hlavne k lepsiemu. O tom prisvecovani zakrut neviem, ani som to nikde nanasiel, ale ako bude to maly bonus navyse.

Snazil som sa niekde na internete najst video alebo fotku ako v noci svietia ale nic som nenasiel.

[upravil dne 17/7/14 13:22 od PeterZA]

[upravil dne 17/7/14 13:22 od PeterZA]

[upravil dne 17/7/14 13:22 od PeterZA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Měl jsem možnost projet za tmy 308 LED jak při představení, tak pak následně při Vánočním srazu a za mě jednoznačně :super Proti halogenkám je to úplně jinej sport, takže se můžeš těšit ;) Jediné, čeho bych se bál, je výdrž. Aby se to časem nějak \"nevyklepalo\", jako všechny elektrické vychytávky u peugeota :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se toho bojím výrazně míň, než například u xenonů. Není tam žádná čočka, výbojka, prostě nic pohiblivého...

Hodinová výdrž, pokud se nepletu, je navíc u LEDek obecně větší a nehledě na fakt, že by některá z matice světla přestala svítit, tak pořád je jen jedna z mnoha - není to jako standardní světlo, které zhasne celé.

Myslím si, že LED světla skýtají jenom pozitiva a facelift 508 je samozřejmě bude mít také :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Tak to vřískání asi jedině přes dia vypnout (pokud to jde).

Takto jsme se zbavili pískání při nezapnutém pásu. Svítí jen kontrolka na palubce.

P.S: Gratuluji a tiše závidím. Založ si vlákno v "naše káry" a pochlub se nějakou tou fotečkou ;)

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dlouho jsem tu nebyl a koukám, že PeterZA už jezdí svou 308 SW!!! Elektronickou parkovací brzdu nevím, jak budu řešit ... asi nějak, jak to půjde :)  Jsou to dva samostatné elektromotory na každém kole, což je super z pohledu účinnosti, ale uvidíme v zimě. Hlavně, ať se nevysosá baterka, protože potom není cesty, auto nejde odtáhnout, "utrhnout" brzdy, nic.

 

Jinak já teď už jezdím 3008, takže dám pár fotek ... přeci jen, na zimu je lepší něco vyššího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Výrobci dílů taky chtějí žr.t

A já jim na to budu vydělávat. N....t!

To jakoby za mnou někdo přišel, že mu netopí radiátor a já místo výměny vadnýho ventilu mu nutil celej radiátor. :myslim

Hlavně ta efektivita. Vyhodit víceméně plně fungující díl kvůli takové kravině. Tímhle stylem se v těch "nefunkčních" věcech utopíme. :xvul

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...