Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 rally 16v BYLI SME NA VAZE


Fr3sh

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Tyhle díly se nevyvažují,original co se u nás dělal do Bolky se taky nevyvažoval,se koukni na origo díl,tam nemáš také žádné vyvažovací návrty.

Jináč tohle je uděláno dle verzí co se běžně upravujíí na rally a na okruhy se to dělá i z kaleného /leteckého/ duralu,tam pak je hmotnost někde jinde,ale je to také vyváženo cenou,matroš,obrábění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěny jsou na sílu sjeté s radiusy na cnc soustruhu a ty vybrání mi dělal kolega na cnc horizontce.

Vše je v rámci naší režie,protože snížená hmotnost,kdybych to měl platit natvrdo by se mi vůbec nevyplatila. A pak ještě zaleží jak jsou náboje v serii udělané,kolik toho jde sebrat dolů,třeba ani kilo z jednoho nedostaneš jak u mě. Zakázková práce u tohoto počítej tak 2200 a výš za komplet. Sám majitel fabriky na kaipoše ,když o tom byla řeč,tak mi rovnou říkal,že zakazník by tohle ani nezaplatil,kdyby on takhle odlehčoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jdeš dobrou cestou,jináč ja se ted pidím po nějakém slušném lehkém altíku,origo má přes 7kg a mám v merku Denso a to má necelé 4kg a z origo držáku odlitku jsem dolů dostal polovičku,měl nějakých 1480g.

Samo sebou ten altík má menší výkon,ale já budu potřebovat jen na světla,blinkry,zadek,stěrače,tak nějakých 40 Ah bude stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třebas šroubové spoje,kde Ti trčí kus zavitu ven,tak je možno dát zároveň a použít středně pevnostní lepidlo,na autě to taky něco udělá. Já osobně budu dávat inbusy s nizkou hlavou a středícím otvorem. Použit lze taky hliníkové třmeny brzd,ale to je raketa,koukal jsem po Wilwoodech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...