Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak se zadařilo


Guest Cabrio

Recommended Posts

Tak po dlouhý době shánění se mi konečně podařilo ehnat 205ku v dieslu a bez papírů.Je to fakt krasavec a nemusim ani prepisovat barvu nic. Jo a měl bych ještě dotaz.Je to ta lepší výbava, ale stejně si nejsem jistý tím že 205ky měli el.okna.Tahle je totiz ma a jsou tam stejne ovladace jako ve 405ce a vypadato jako original ale muze to byt i dodelavka. Jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie. Ne tam jsem ji nekoupil tam jsem nejel.Koupil jsem v v Poděbradech. A jak se to da dodělat ona to jedno nstahovani je rozbite.Ale za ty prachy(10000Kč) si myslim že je to slušny.Jinak neni rezata nic jenom chce trochu vyčistit potahy a je to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale starey model, za tyhle prachy, ne? Já chcu novey - od 90 výš.

Co je rozbitého na stahování? Mechanismus okna je stejný pro kličku i pro motůrek, motůrek je tam jen nacvaklý na tři packy, místo čudlíku pro kličku.

Kdyžtak i samotný motůrek se dá rozebrat - už jsem takhle jeden dělal, byl plný vody a sajrajtu, takže se nechtěl točit. Stačilo jej vyčistit, namazat, přebrousit komutátor a běhá vesele dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok Radku! Je to 106 1.4D pštidvéř.Rok výroby je 93.Je Fakt pekna nic ji neni.Má střešní okno a tažný zařízení. Ale pro mě a mý věčné cestování to je malý.Ono když tím každý týden točíš HK Praha. JO taky to je nebouraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...