Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cabrio

Tak se zadařilo

15 posts in this topic

Tak po dlouhý době shánění se mi konečně podařilo ehnat 205ku v dieslu a bez papírů.Je to fakt krasavec a nemusim ani prepisovat barvu nic. Jo a měl bych ještě dotaz.Je to ta lepší výbava, ale stejně si nejsem jistý tím že 205ky měli el.okna.Tahle je totiz ma a jsou tam stejne ovladace jako ve 405ce a vypadato jako original ale muze to byt i dodelavka. Jak to je?

Měly, za příplatek, stejně jako 309-ka. Já to mám taky, v jednom už to bylo, do druhého jsem je dodělával (ty orig.).

Kdepak jsi ji koupil, tam co jsem ti dal číslo? Jsi slíbil, že zavoláš, jestli tam pojedeš... :)

Oddie. Ne tam jsem ji nekoupil tam jsem nejel.Koupil jsem v v Poděbradech. A jak se to da dodělat ona to jedno nstahovani je rozbite.Ale za ty prachy(10000Kč) si myslim že je to slušny.Jinak neni rezata nic jenom chce trochu vyčistit potahy a je to!

Jo Ještě jsem věděl o jedny ve strakonicích.Ta byla za 13 000 teše chladič a chce to pry asi seřidit ventili jinak je OK co rikal

To je ale starey model, za tyhle prachy, ne? Já chcu novey - od 90 výš.

Co je rozbitého na stahování? Mechanismus okna je stejný pro kličku i pro motůrek, motůrek je tam jen nacvaklý na tři packy, místo čudlíku pro kličku.

Kdyžtak i samotný motůrek se dá rozebrat - už jsem takhle jeden dělal, byl plný vody a sajrajtu, takže se nechtěl točit. Stačilo jej vyčistit, namazat, přebrousit komutátor a běhá vesele dál...

Ok dik moc za radu.Jo je to ten starsi model ale me to zas tak nevadi.Tenhle pujde stejne pryc.Nevis kdo by chtel 106ku v dieslu?

Ok Radku! Je to 106 1.4D pštidvéř.Rok výroby je 93.Je Fakt pekna nic ji neni.Má střešní okno a tažný zařízení. Ale pro mě a mý věčné cestování to je malý.Ono když tím každý týden točíš HK Praha. JO taky to je nebouraný.

Najeto 130 000Km barva cervena a cena asi 99 000kč dal jsem za něj v listopadu 120 000Kč.Bez investic

Ok beru na vedomi ale ja ted musim teda rychle sehnat jine vozitko:D:D:D Protoze jsem nepocital s tim tak rychle.;);)

Ok beru na vedomi ale ja ted musim teda rychle sehnat jine vozitko:D:D:D Protoze jsem nepocital s tim tak rychle.;);)