Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovka denního svícení do světlometu


Božek

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Nevíte někdo jak jsou zapojeny blinkry a žárovka denního svícení? Kde je umístěn konektor a popřípadně který drátek je k blinkrum a který k denním světlům?  Druhý dotaz, jestli se dá rozebrat sklo předního světla (po prasklé žárovce je lehce očouzená parabola a rád bych to vyčistil) Díky za info

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněno formátování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, boza77 napsal:

Nevíte někdo jak jsou zapojeny blinkry a žárovka denního svícení? Kde je umístěn konektor a popřípadně který drátek je k blinkrum a který k denním světlům?  Druhý dotaz, jestli se dá rozebrat sklo předního světla (po prasklé žárovce je lehce očouzená parabola a rád bych to vyčistil) Díky za info

Nevím, jak složité je vyndat světlo ven. Pokud by to slo, tak zkusit vyčistit vatou na spejli nebo neco podobného přes otvor  pro žárovku. Ale je to jenom momentální nápad. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Prosim o radu, žárovka denního svícení je dvouvlaknova, svítí však jen jedno vlákno,  mám nastaveno polohu auto a denní svícení aktivováno. Při setmění se mi automaticky zapnout xenony. Ovšem žárovka denního svícení svítí řekl bych slabě. Protijedoucí řidiči blikající, jednou mě zastavil i policajt že nemám zaplé světla. Jak to tedy vlastne je, nemají svitit obě vlákna ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenony před FL měly dvouvlákno 21/5W .

dobrey : jestli ti při denním svícení svítí i zadní světla , tak je to blbě nakonfigurovaný , jinak nevím , proč by vepředu svítilo jenom malý vlákno . Normálně má při denních svítit velký vlákno a když se setmí , tak se denní přepnou na parkovačky , rozsvítí se zadek a zapnou xenony

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem toto neřešil a 6 let jezdím s potkávačkami. Nedávno jsem ale kupoval nové žárovky do hlavních světel a říkám si proč nezačít používat denní svícení, jenže prostě mám tam dvouvláknovou a svítí jen jedno menší vlákno. Jak změním konfiguraci? Případně mám žárovky vyměnit? Mám r.v. 2010. Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...