Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SEDAN,zámek kufru problém


Lukaydo 407

Recommended Posts

Měl někdo na peugeot 407 SEDAN podobný problem se zámkem kufru co je na víku uprostřed.Kontolováno kable,kontakty prostříkany,ta 0 la ve znaku 407 je taky v pořadku,po rozebrani zámku tam je nějaky spinač zeleny ale nejde vyměnit ani vyndat někdy sepne někdy ne,motorek funguje,,někdy musim potlačit kufr dolu a odemknout dělá to i na dalkovým, měl někdo podobný problem?Kolik stoji nový zámek,nebo jak vyřešit problem? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to zkusil a taky to blbne asi bude neco v tom zamku mechanismu měl jsem to i vyndane cele a zkousel jsem to zamykat a blblo pořad takže dorazama gumovýma ani kablama to neni je to v tom zamku a ten bude stat dost :roll v tom mechanismu je takovy spinač zeleny malí čudlik co dava signal na otevřeni myslim ze je vtom problem ale ten je napevno nerozebiratelny prostřikal jsem kontakty a nepomohlo :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jetli myslíš ten chobot co je v kufru a ve víku tak sem kontroloval vypadali neporušeně ale skusím to ještě jednou pořadně už mě to celkem štve pokažde zmáčknu nulu a udělato zvuk jakoby to otevíralo (motorek de slyšet) ale neodcvakne to kufr.Musím zatlačit na kufr zmáčknou tu 0 a otevře,ale někdy to neudělá ani ten zvuk ikdyž potlačim kufr dolu,dalkový děla to samé,gumovýma dorazama to není dělal jsem to i s otevřenym kufrem a blblo to :( až bude lepši počasi tak se nato podívam už mě to sere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak jsem se dostal až ke konektoru u pojistkové skřínky a propojil modrý s kostrou při zavřeném kufru (modrý se žlutozeleném jsou dva dráty které jdou na tlačítko) a stejně to nejde. Dělal jsem to vše při vypnutém zapalování, předpokládám že by to přes tlačítko mělo jít i když je zapalování vypnuto, protože dálkovým to otevřít také jde. Pak jsem zkontroloval pojistky 15 a 40 a vše je ok. Tak nevím kde může být problém. Napadá Vás něco? Tím jsem eliminoval cestu k tlačítku a samotné tlačítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...