Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na repro u Saxa ?


ajsik

Recommended Posts

Doufam ze se do me neoprete ze se ptam na p-c.com na saxo, ale jezdim i 306tce :))

V predu to slo hladce, stacilo sundat jen kryty repro. Jenze vzadu tam je ten kryt repro jen imitace a musi se sundat cela vypln dveri. Nevite jak ho sundat?

Ja zkousel tohle:

1) povolil jsem jeden sroub dole u diry pro repro

2) povolil jsem sroub v dire pro zavirani dveri

a dale sem zkoncil :)))

jak sundam klicku stahovani oken?

jsou tam jeste nejake skryte srouby?

potom uz jen silou vypln \"vyrvu\" z tech plastovych culibrku ?

diky za rady

BTW: co rikate na SONY XS-A1334 (13cm, 3pasma, 40RMS (150MAX), citlivost 90dB )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saxo neznám, ale v ruční opěrce bejvaj schovaný 2-3 šrouby. (ani nevím, jestli v saxu v zadu je:) ) klička by měla jít stáhnout. Je na tísicihranu a může bejt jištěná axiálně šroubem pod víčkem kličky. pokud ne, tak radiálně někde z boku.

Co se týče repro, tak se ti nejspíš ozve \"JR\", ale o soňácích se zřejmě lichotivě vyjadřovat nebude. Pokud si je ještě nekoupil, tak s tím chvíli počkej. JR ti jistě poradí asi trochu dráž, ale rozhodně podstatně líp. Já repro Sony taky nemusím. Mají na můj vkus moc ostrej zvuk. Ono se to na první poslech líbí, ale za chvíli to začne bejt nepříjemný a volume down...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Ty sonaky jsem koupil, staly 1200 (normalni cena 1600-2000) a kdyz je srovnam s 13tkama JBL(3pasma) co staly 1600.

Sonaky:

ohodne vernejsi a hlubsi basy

o neco slabsi vysky , musi se doladit na radiu...

JBL:

slabe basy

hodne silne vysky (az moc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad by som sa vyjadril Sony repru. Nie som ziaden AntiSonysta, prave naopak, paci sa mi ta znacka a aj produkty, ktore tvori, no v original Peugeot servis ma odhovarali, aby som do auta nedaval Sonace (aj ked mam radio zn. Sony). Ze s tym nemaju dobre skusenosti a Sony reproduktorom ta plechova bedna (auto) vobec nesedi. :mad: Dvere a Sony asi nejdu dokopy.

Ale kde je pravda, to nik nevie.

Typ SONY XS-A1334 je len zakladna trieda , tak ze vela od toho necakaj. A este k tomu 13cm, to je velmi malo.

Tiez by som asi vsadil na inu znacku.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...