Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

plasty


lud3k

Recommended Posts

To záleží na tom jakou máš barvu. Nicméně rozleštění nemetalické barvy bez úhlové leštičky je v podstatě utopie. To bys dělal několik dní. Takže to nechat někoho s leštičkou udělat pořádně.

Ano černidlo na plasty dělá i Tempo, ale funguje velmi špatně. Takže nedoporučuju. Spolehlivě funguje například toto: http://autokosmetika.heureka.cz/turtle-wax-black-plastic/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CMrPj4HJg74CFYqIfgodAooAsg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste se cchi zeptat koukal jsem na detailing.cz kluci maji auta nalesteny jako psi k...le bez jakekoliv smouhy chyby maji to jako sklo uplne hladoucky,

CHtel jsem se zeptat zda-li kdyz auto necham prelestit zmiznou mi ryhy od micky a vselijake chyby?

jakej je rozdil mezi rozlestenim a renovaci?

pak uz jen lestit voskem nebo jak takoho lesku docilit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja koupil sprej na plasty za cca 150kč, lišty předního narazníku byli šedivý, tak jsem je sundal, odmastil ředidlem, přebrousil šmirglem 800 a znovu dvakrát odmastil, pak jsem to mpřestříkal ve třech vrstvách a lišty jsou jak nový, pěkně polomatný, drží to v pohodě už rok. Když to někde odřeš tak to asi ředidlem rozleštit a přestřiknout, protože se ta vrstva nejspíš strhne.

[upravil dne 28/4/14 19:57 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...