Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Počet peugeot 106 rally v ČR ? :myslim


Struk

Recommended Posts

Já sem nechtěl nikoho schazovat ... Můj první komentář byl reakci na strukovo otázku jestli tu má někdo spočítané tyto snad \"vzácne\" 106 rally. Tak sem si řekl že jestli je rally vzácně tak že moje pak taky (myšleno ironicky) ale to tu nikdo nepochopil. A už v žádným případě jsem se nesnažil schazobat tazatele (zakladatele) tohoto vlákna. Tak soupej dál nohama a čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někdo se tu ptal na celkovej počet vyrobenejch RALLYcek tak snad pomůže tenhle odkza teda jen pro ty co trochu ovladaj anglicky jazyk. Jestli je tam napsanej i počet.vyrobenejch kusů nevím celý jsem to nečetl to by se asi totiž nelíbilo sefovy :-) ale o rally sem tam něco zahlidl. http://en.m.wikipedia.org/wiki/Peugeot_106 a zde podobný dotaz akorát se ptal na celkový počet vyrobených rally http://106owners.co.uk/forums/archive/index.php/t-170490.html takže si jediné typovat kolik se jich sem k nám dostalo a kolik jich ještě muže bejt v provozu schopnem stavu.

[upravil dne 4/6/14 07:04 od Print]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Tak jsem dnes našel další kousek,je bílá asi před rokem dovoz ze Švýcar.stojí na vrakovišti v Hříměždicícha když jjsem majiteli řekl ať dá cifru,tak on že není na prodej

 

Hmm ta by se mi líbila, ikdyž teda záleží na stavu samožřejmě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím pánové , nevíte kde bych dohledal kolik tychto snad vzácných kousků jezdí po Česku ? Strašně mě to zajímá a google mi neodpovídá ! :)

Základní problém je, že se musíš rozhodnout, co chceš považovat za Rallye. Tady je to celkem pěkně rozděleno, například, že S16 ani GTI - Rallye vlastně nejsou....http://auto.idnes.cz/mikroraketa-na-ctyrech-kolech-peugeot-106-s16-f2d-/auto_ojetiny.aspx?c=A070302_181403_autosalon_fdv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

To jadek-ta rallye je docela v top stavu jen chybí pp lem,je pomačkaný pravý přední blatník ,a ohlej růžek kapoty,ale ten majitel ho stejně nedá,protože ví že jeho cena jde furt nahoru.

To Driver FH12-promin ,ale větsina z nás tento odkaz četlo už před pár lety, pokud ji si to nevšiml tak v tomto vlákně hledáme jen Peugeot 106 rallye S1 s motorem MFZ(TU2J2 L/Z)1294ccm

Upraveno uživatelem loki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Takže nějaké doplnění

to milanF1-někde jsem se nedavno dočetl že rallye S1 bylo vyrobeno v serii 8995ks pouze pro trh

Španělsko,Francie a Benelux

Jinak KoldasT16 své 2ks prodal-pokud se oběví může nám napsat kam to prodal

         spazis16 už asi taky prodal

a já jsem dnes oběvil pána v okrese Plzeň-jih a ten má doma 3ks kompletní na papírech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...