Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otevírání kufru zlobí.


sphire

Recommended Posts

Zdravím, zlobí mě trochu otevírání kufru (elektrické), chtěl bych tedy poprosit, jestli by mi mohl někdo vyfotit, jak je přichycená vzpěra v kufru na pravé straně u el. motorku. Dle schématu ze serviceboxu mi přijde, že to táhlo co jde z motorku je víš, než by mělo a ta vzpěra je zase moc dole. zde foto (toto je poloha u mě při otevřeném kufru).

shyfc.jpg

Mohl by mi kdyžtak prosím někdo vyfotit, jak to vypadá u něj v autě.

Edit: Takže uchycení je správné, vzpěra bude také v pořádku, takže co dál :)

[upravil dne 2/5/14 19:35 od sphire]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché :) Stačí stáhnout tapec v kufru, jen vytáhnout, max. vyšroubovat nahoře matku co drží síťku, pak jde jednodušu odklopit a podívat se na mechanismus el. motorku. Dle schématu se nám zdá, že je špatně připojená vzpěra, ale potřebuji s někým porovnat :) předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, jo z fotek je poznat to uchycení v pohodě. Vím teda, že mám vzpěru uchycenou dobře.

Mám totiž problém s otevíráním kufru, kufr se občas neotevře celý, musím tlačítko otevírání zmáčknout vícekrát. Myslel jsem že to může být právě tou vzpěrou, ale takhle vidím, že je správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to asi vzpěrou nebude, jde o to že když se kufr otevírá, tak se v půlce zasekne a pak se musí opět zmáčknout tlačítko otevírání. Zkoušel jsem tomu při otevírání rukou pomoct, ale prostě se to zasekne a nejde to. \'Takový odpor by vzpěra nemohla udělat.. to zastaví motorek. Hlavně divné je, že na diagnostice snímač polohy víka kufru ukazoval hodnotu 0% při zavřeném i otevřeném kufru, při zavřeném má ukazovat asi 14% a při otevřeném snad těch 100%. Takže nevím :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s HonzouZ jsme zkoušeli dle návodu ze serviceboxu otevřený kufr přidžením zámku zamknout, podržet, aby se jakoby zavřel, ale nezavřel, pak ručně zavřít a otevřít.. a nic :(

Když to dělám ručně tak jakoby při zavírání překonám odpor (myslím že otevře nějaká spojka na motůrku, či co), a pak jde nahoru, dolu lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky pocit, že ten motor je měněný. Auto bylo bouchnuté na kufr, tak je možné že motor nefungoval a prodejce před prodejem motorek vyměnil. Jelikož celé auto je vážně v dobrém stavu, (odpovídající necelýmm 7 letům stáří), ten zoxidovaný motorek mi v autě taky moc nesedí, přesně jak píše funthomas, vypadá jak z vrakoviště..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...