Sign in to follow this  
Followers 0
swine007

Zesík 2x100W za 1280,- ... neznáte ho ??

47 posts in this topic

Scháním levnej zesík a narazil jsem tady na ten. Neznáte ho někdo ?? Za tu cenu se mi líbí, ale nic o něm nevím :( .

getimage?

Jestli do toho muzu alespon trochu kecat, tak fakt ne. muzu ti klidne odprisahnout, ze tohle 2*100 W MAX (RMS ani nepredpikadam) nikdy ani ve snu mit nebude. pocitej, ze to bude hrat trochu lip nez radio, ale zadnej zazrak to nebude. Spis bych se u tehle zesaku bal toho, ze bude dost nachylnej na ruseni a kvalita zvuku se jeste zhorsi. Jestli chces, tak kamos ma prodej zesak Magnat (presny oznaceni ted nevim) 2*50 W RMS a ten to fakt mit bude. Chtel za nej dva litry.

Což jde o to, že bych tady za ten nedal nic ;), mě šlo hlavně o to, jestli to někdo nemá v autě namontovaný. Hlavní je, že by to hrálo líp než rádio. Já tam mám SONY (tejden starou a ty swine vydali nový modely .. to vědět :mad: ) a ta to moc neutáhne. Kdyby tohle mělo 2*50 RMS tak by to byla bomba (furt lepší než nějakých 15 RMS z rádia). Zkusím a uvidím, kdyžtak ho na srazu spálíme (že tu má někdo zkušenosti ?? :D ).

Jestli Ti do toho můžu mluvit, zkus si zajet do Polska do Lubinu. Maj tam hafo věcí. Narazil sem na super zesiky (evidentně vytžený z kufru) a výborný ceny. Byl tam červenej 4x 100w asi 5kg a chtěl za něj 1400zŁ Já řepa ho propás

ja bych se prave obaval, ze to bude mit vykon velmi podobnej vykonu toho radia. :o

když to büde stát za hovno tak řeknu voštíkovi a? mi pučí telku a uvidíme co to udělá :D

bracha ho mel v aute hraje to o neco lip nez radio (Xplod 7500 4*50) ale ke 100W to ma daleko

Taky jsem jeden takovej měl, stál 1300 a měl výstupní výkon 2*11W , no já ho vlastně ještě mám a prodávám ho za 600.

Tak to mám doma, rozebral jsem to, je tam velkej plošnák osazenej tak z 15% odporama, kondíkama a trafíčkem (nikde nic jinýho) .... bomba, nechcete někdo za 300,- ?? :D:D

Voštíku nechceš ??

uz ne, oprava me stala 30,- (slovy třicet) , takze bych na tom asi moc nevydelal :)

Sice mi ted nejak blbnou jeden 2 sousedni kanaly, ale to byde rebus nekde jinde asi.. musim to zase cely prolezt :(

To jde, mě na tom vyhořeli dva odpory, ale už je mám. (zkracoval jsem kabel a zapoměl, že to mám zapojený). Když to píchnu přes předzesilovač z rádia tak to skoro není znán, ale když přes výstupy repro tak je to hned o něčem jiným. (ale stejně je to šunka)

no ze bych si poridil zesik za 300,- k memu planovanemu MP3 playerovi??? :D

to zasr. radio nema linkovej vstup, tak tedka dumam, jak to zesilit.... mozna varianta.....

pokud nemas linkove vystupy tak existuje jakysi \"blackbox\" kterej upravuje uroven prodava to treba dexon atd

nebo to jde udelat staci par trimru odporu kondiku ....

Ondra nemá vstup, jako dovnitř, to už je trochu horší... Jak to vůbec vypadá, s tím tvým MP3 playerem, Ondro, koumáš nad tím, nebo jsi to uložil k ledu?

Vstup na radiu neni zadnej problem, viz. ZDE

A navic pro sikulku jako je Ondra to enbude ani problem si takovouhle vec vyrobit