Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GTi


PavelGTi

Recommended Posts

Díky za přivítání :papa Snad nevadí, že to píšu sem. Při koupi sem váhal ale byl jsem dlouho bez auta tak jsem do toho šel. Věděl sem že bylo bouraný, dovoz atd. čili původ nic moc, ale podle VIN jsem zjistil, že byl v záruce měněn motor před \"pár\" kilometry ještě ve Švýcarsku. Po týdnu ježdění se mi rožla kontrolka motoru a nápis Depullution system faulty nebo nějak tak. Takže do servisu a na diagnostice zjistii vadný elektroventil turbodmychadla, no nic vyměnit. Za 3 dny čekání jsem se dozvěděl, že ventil se při demontáži rozpadl mechanikovy v ruce a kousek ho chybí, pravděpodobně prolítl přes lopatky které měl poškodit, ale to se naštěstí nepotvrdilo. Vypadalo to zle protože mě strašili repasem turba, ale nakonec vyměnili ještě jednu věc, ovládání turba a zatím vše šlape.

[upravil dne 17/4/14 23:24 od PavelGTi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vám řeknu proč se na autech pořád něco sere. Protože si to opravuje každý moula doma a někdy i práce mechanika v servise mě dokáže vytočit. Rozhodně se nekazí auta tím, že by byli špatné z výroby. Začíná to samotným olejem a končí např. špatným dochlazováním turba po svižné jízdě. A mohl bych jmenovat celý seznam špatností a chyb řidičů a mechaniků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já turbo dochlazuju, nehonim to za studena tak snad jsem si smůlu vybral a bude to v klidu :cool: jinak dneska mě nahanela Octavia I asi TDI, dostal takový školení až mě ho bylo líto :D doplněna jedna fotka interiéru, ty sedadla nemají chybu

[upravil dne 19/4/14 13:40 od PavelGTi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

No, hele :D .. nekoupil jsi to od Karla (šumperk) ?? - Původně z hradce králové ? :) Pokud jo, a máš ho tak nějak chvíli, tak jsem ho byl prohnat ještě když stál v bazaru :) to mě opravdu zajímá, jak to bude ve srovnání proti mému RC, protoze pocitově mě to neoslovilo :) ale jak se říká - zdání může klamat :)

každopádně nádherný kousek :))) a vidím, že to meješ na azuře... :D .. TOP ruční myčka v brně .. jinam nejezdím

[upravil dne 27/6/14 00:12 od kolmi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže opět jsem byl nepojízdnej, při rozjezdu začala 207 cukat a ozívalo se cvakání cinkání, prvně sem si myslel, že to je kloub. Ukázalo se že to bylo axiální uložení motoru. Další závada byla s čidlem tlaku v pneumatice. Vše odstarněno, čidla jsem vyměnil za normální ventilky, jen jsem musel koupit nové pneu, protože čidlo se rozpadlo a jak \"lítalo\" uvnitř pneu tak tam vykosalo kusy gumy docela sem čuměl:o tak snad mám zase na chvilku pokoj

[upravil dne 29/6/14 13:04 od PavelGTi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Mám vzadu 15mm. Nechtěl sem je dávat ale musel sem, vypadalo to jak šalina :D Jinak Challengery vypadají podle mě fakt super, Kámoš mě je opravil a nalakoval a výsledek stojí za to. Musím udělat další fotky až to umyju. Jinak co říkáš na ty zrcátka Grlík? Lepší než stříbrný ne? :) jen škoda že ten Plasti Dip nevydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...