Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatékání vody v prostoru nohou spolujezdce


Ufon

Recommended Posts

Zdravím,

po projetí myčky se mi dostala voda do prostoru nohou spolujezdce:roll

Říkal jsem si bylo to tlakem vody při mytí, ale chyba lávky. Při dešti se objevila voda znovu ve stejném místě tj. cca 8 cm od spodního pantu pravých dveří u prahu. Jedná se obvykle o 1-2dcl vody. Nevím jestli voda neprotéká zrcátkem skrz dveře nebo přes těsnění okna, nevím :bojim . Řešil jste někdo tento problém??

Děkuji Ufon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se mi nic takového nestalo. Těsnění jsou v pořádku? I kdyby ti zateklo do dveří, mělo by to zase vytéct dole ven. Kolem dveří je přeci těsnění. Nemáš třeba nějak špatně smáčknutá těsnění pod kapotou nebo kolem nasávacích otvorů ventilace? Kde to vyteče, ze dveří nebo z rámu dveří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem kdysi řešil u renaultu. Byl ucpaný odtokový kanálek u předního skla pod stěrači. Na každé straně je jeden. Bordel ze stromů to dokáže spolehlivě ucpat. Pak se voda přelije skrz nasávání vzduchu právě k nohám spolujezdce. Takže bych doporučil zkontrolovat a prošťouchnout. Super je na to lanko od kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Měl jsem stejný problém na Pandě, byli ucpané odtokové otvory - gumové cecíky - v prostoru pod stěrači, stačilo je pomačkat a vyteklo to s hromadou bordelu ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jen tak narychlo na to mrknul, hledal jsem odtok nahoře i dole v podběhu, hm a nic. Kdo to už dělal, můžete mi sdělit kam šáhnout, nechci tím strávit půl dne :bojim. Je lepší na to jít spodem nebo vrchem?? Na googlu jsem hledal fotky, videa, zahraniční příspěvky a zatím mi to moc jasné není jak vlastně postupovat.

Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 roky později...
  • O 5 let později...
V 15. 4. 2014 at 11:25, martinecondrej napsal:

tohle jsem kdysi řešil u renaultu. Byl ucpaný odtokový kanálek u předního skla pod stěrači. Na každé straně je jeden. Bordel ze stromů to dokáže spolehlivě ucpat. Pak se voda přelije skrz nasávání vzduchu právě k nohám spolujezdce. Takže bych doporučil zkontrolovat a prošťouchnout. Super je na to lanko od kola

Skvělé, skoro se mně spolujezdec "utopil" ale toto pomohlo! Otevřít kapotu, sundat těsnění kolem plastu s mřížkou co je pod oknem, sundat plastovou mřížku a je tam po dešti "bazének" vodu jsem odsál a na dně je kanálek, byl plnej čehosi neidentifikovatelnýho. Vše jsem vybral, vyčistil, propláchnul a hotovo. Teď budu sušit....

 

IMG_20221003_083741.jpg

IMG_20221003_083945.jpg

IMG_20221003_082510.jpg

IMG_20221003_083738.jpg

IMG_20221002_125723.jpg

Upraveno uživatelem radomilsmid
přidání fotek a videa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...