Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poplatek-potvrzení alternativních rozměrů +


Gabriel 307

Poplatek-potvrzení alternativních rozměrů +   

2 hlasy

  1. 1. Poplatek-potvrzení alternativních rozměrů +

    • 20,-Kč
      0
    • 50,-Kč
      29
    • souhlasím
      25
    • nesouhlasím
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdarec klubáci :papa ,celé odpoledne jsem to měl v hlavě a přemýšlel jsem o tom.

Zavedu poplatek za zprostředkování potvrzení o alternativních rozměrech.Zdá se,že s tím bude práce,zabírá to čas(můj,mé rodiny+moji mámy-je to důchodce a jsem rád,že to pro mě-nás dělá). Cestou z práce jsem se stavil v Tescu a psal jsem MilanoviF1 správu ať se vedení dohodne,zda to bude komerce nebo ne.Smekám nad rozhodnutím i když jsem mu zatajil co chystám ;):papa.Celé vedení se jednohlasně shodlo,že nemusím zaplatit poplatek za komerci,že to není komerce.:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Plán je následující:

bude účtován poplatek za zprostředkování potvrzení(v Peugeotu se nic neplatí-dělá to zadarmo) jaký si stanovíte,peníze budou zasílány na můj účet a budu je evidovat i tady.Poplatek si vyberte v anketě, k poplatku se připočítá poštovné z SK do CZ (moje adresa)a pak na vaši adresu.Nebo to budu řešit individuálně třeba jako teď,že v květnu jedu na Slovač tak to všechno přivezu a bude účtovaná jenom pošta k vám.Nebo podle každého jednotlivce jak na to bude spěchat-jestli budu posílat jedno potvrzení,nebo 5 v jedné obálce-záleží na situaci,doporučeně,obyčejně . . .

Peníze za poplatek použiji na rozumnou věc. Tady u nás je psí útulek,podle stavu financí by se kupovalo třeba krmivo-granule nebo něco co by bylo potřeba.

https://www.facebook.com/pages/Ps%C3%AD-%C3%BAtulek-Lys%C3%A1-nad-Labem/115133701831330

http://www.pejscilysa.cz/

proč zrovna tenhle útulek-protože je tady u mě a mám to k němu cca 5Km

co vy na to?

prosím o hlasování hlavně lidi který žádají o potvrzení: volba 20,- Kč/50,- Kč

ostatní můžou hlasovat : souhlasím/nesouhlasím

a teď něco co mě při tom napadlo taky-máme jako klub někde na nějakých stránkách banner jako reklamu na cizím webu-nemyslím na vašich stránkách(členové clubu)?

napadlo mě třeba přispívat někomu na něco-třeba jako teď útulek a oni by na svoje stránky umístili náš banner jako poděkování a měly by jsme u nich reklamu

omlouvám se za takový román ;):papa

edit: jinak nejde o peníze ja to dělám pro vás- - - mám to tady rád ;):papa:potlesk:super

[upravil dne 13/4/14 21:56 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasoval jsem pro 50,- ale zprostředkování dopsání alternativního rozměru kol do VTP si cením i na víc :mrk

Hlasováno 50Kč, ale počítal jsem, že to řádně spočítáme na sraze ;)

ale měly jste hlasovat souhlasím ;) aby tá anketa byla směrodatná :D

ale děkuji ;):papa jde jenom o potvrzení

edit: vlastně ChouLu je ok a StibTo už taky ;)

edit2 ChouLu - to můžeme taky :super

[upravil dne 13/4/14 22:25 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím,že 50,- stačí . . . ono by to mohl být pro někoho problém a pro někoho trnem v oku :bacha - Peugeot SK to posílá zadarmo(zatím)

možná by se to mohlo posílat i na klubový účet,ale nevím zda by v tom nebyl problém (někdo by s tím mohl mít problém)to nějak vykázat

[upravil dne 13/4/14 23:05 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...