Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Black 407 SW by Stráňa


Stráňa

Recommended Posts

chlapáci poradí mi někdo ohledně displeje, našel jsem na aukru display , prodávající je sice z polska, ale ta cena mě láká, nevíte jestli je to do mé 407mi, r.v. 2005....udává tam \"type C 12 pin\", ještě co jsem postřehl na jedné fotce má vyfocené menu a je tam 5 políček já mám jenom 4 bez telefonu, v tom bude asi taky problém co? díky za reakce:)

zde odkaz:

http://aukro.cz/peugeot-407-lcd-displey-monitor-i4168850536.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapáci poradí mi někdo ohledně displeje, našel jsem na aukru display , prodávající je sice z polska, ale ta cena mě láká, nevíte jestli je to do mé 407mi, r.v. 2005....udává tam \"type C 12 pin\", ještě co jsem postřehl na jedné fotce má vyfocené menu a je tam 5 políček já mám jenom 4 bez telefonu, v tom bude asi taky problém co? díky za reakce:)

zde odkaz:

http://aukro.cz/peugeot-407-lcd-displey-monitor-i4168850536.html

Po nákupu nakonfiguruješ před diag všechny funkce displeje. Výchozí je jen datum a Čas, ty si pak přidáš rádio, klimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak to tu trochu ozivim, auto furt mam :-), zatim tak nejak funguje, postupne se s autem szivam a nektery veci uz me nedesi jak zezacatku, krom klasickyho servisu mam zasebou vymenu černajiciho displeje :-), momentalne řešim nepravidelnou chybu ABS/ESP, udelana kompletni diagnostika, do budoucna me ceka spojka uz se oziva setrvak.

Upraveno uživatelem Stráňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 8 měsíců později...

At to tu trochu ozivim, auto stale mam, letos me trochu zlobi, ale nic hroznyho, jezdi denně,tak potrebuje nejakej ten servis  :-)...proběhla vyměna snímače otaček kola, nové letní gumy, nové predni desticky, nová baterie ta klekla ze dne na den, výměna oleje, doplnění klimy při té příležitosti jsem zjistil že mam načlej chladič, takže na jaře výměna a to nejduležitejsi potkala mě prasklá klapka topení, mám uspěšně vyměněno podle návodu tady z clubu, byl to porod  :-), dneska mě dorazí nový parkovací senzor, za dva měsíce technická...to je zazim vše  ;-) 

IMG_20160816_080121.jpg

IMG_20160720_164220.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...