Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 cabrio R&R by MilanF1 - 30 let


MilanF1

Recommended Posts

Jak píše ChouLu, byl jsem v AutoKelly pro kosmetiku.

Dneska jsem střechu umyl a naimpregnoval, je trochu tmavší (černější), ale ne o moc, hlavně jsem ji ošetřil, to je hlavní. :)

Foto nemám, bude zítra, to bych rád dodělal interiér, ale nevím, zda to stihnu ... 2x Sonax na interiér asi stačit nebude, je tam hodně špíny ... asi na detaily vezmu univerzální nástroj - čistič oken. To taky dobře čistí. Určitě ho použiju na plasty, tam je to fajn. Poté klasické ošetření plastů přípravkem. :)

[upravil dne 7/4/14 23:02 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska občas pršelo, takže foto prakticky není. Musel jsem auto schovat do garáže, kde není moc místa.

Ale trochu jsem vylepšil slídy (plastová okna) na střeše, už je přes ně trochu vidět.

A pohrál jsem si s interiérem, ještě to není 100%, ale už se to blíží ke chtěnému.

Komplet vyluxováno a plasty umyté (krom spolujezdcových dveří).

Omlouvám se za velké fleky na sedačkách, ty jsou ještě mokré, jak jsem je čistil - za 22 let tam nějaká špína byla, kterou jsem chtěl odstranit. :roker

Když koukám na ty fotky, stejně to bude chtít přečistit ... v garáži v polotmě se to dělalo blbě.

post-15148-14109636756434_thumb.jpg post-15148-14109636755996_thumb.jpg

[upravil dne 8/4/14 16:55 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane :super

Taky jsem o 106cabrio nikdy neslyšel :myslim

Jako auto se mi taky nelíbí,ale to je můj názor..

Je dobře že sis splnil sen,fandím Ti a přeji aby Ti sloužilo k Tvé maximální spokojenosti.Na to jak je staré,tak vypadá velmi dobře :super

Tak snad s ním přijedeš příští sobotu na sraz a zařadíš se mezi veterány ;):D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, že se Vám to líbí.

Auto dostane nové obutí. Na discích obuté nové gumy Matador rozměru 145/70 R13. Před chvílí jsem je přivezl :).

Zkoušel jsem něco hledat k tomu cabriu. S největší pravděpodobností je to přestavba v Německu u firmy, která to dělala i na další auta (Corsa, Panda a další). Vše je zapsáno v TP (dvoudveřový cabriolet). Servis box hlásí klasický třídveř.

Pepito: Do příští soboty by mohlo být auto plně připraveno, jen nevím, zda se stihne výfuk a manžeta poloosy.

[upravil dne 8/4/14 21:12 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, tohle je XSi cabrio a nejspíše tovární výroba. Má klasická okna vzadu (ne součást střechy) a samozřejmě musejí být vyztužené prahy.

Na francouzském foru mi tam jeden člen psal, že je na prodej, za 6 000 €. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to bude firma R&R.

Auto bylo dovezeno v roce 2000. Na zadní straně VTP nic o přestavbě není.

EDIT: Možná to bude ten tvůj kupfer, na tvém odkazu jsem našel toto: http://kupfer-cabrio.de/Cabrio_fur_Peugeot_106/cabrio_fur_peugeot_106.html

A místo SPZ to má R&R CABRIOLET :)

[upravil dne 8/4/14 22:34 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tu modrou, co je i na sautu, že? Za 40 000 Kč si můžeš koupit 306tku a bude mladší se silnějším motorem (minimálně 1.6). ;)

Mně ten kafemlenek stačí, ač z 306tky, která má 272 Nm je to velký skok ... hlavně, když je to studené, na rozjezdu mi 106tka chcípá, nemá krouťák, jak jsem zvyklý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...