Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 cabrio R&R by MilanF1 - 30 let


MilanF1

Recommended Posts

Kovy to profláknul. :D

Vzhledem ke stáří je cena odpovídající ... stejně tam je eko poplatek. :(

Očekávání by to splnit mělo, investice by měly být minimální. Je až překvapivé, že to není nikde schnilé (nepočítám tu díru ve výfuku ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlobím, není důvod, proč bych měl cenu tajit.

Viděl jsem 205tku cabrio za 12 000 Kč, na oko pěkná, ale zespod totálně zrezlé, výfuk jak řešeto, sdrátované řazení ... zadarmo drahé ...

Poté 205 Roland Garros cabrio za 20 000 Kč, ale amatérsky lakováno, prahy černé, z motoru tekl olej, měněná převodovka, roztrhané sedačky, roztrhaná střecha (díra 20x20 cm). Ač to byla limitka, pořád moc peněz.

Tohle vyšlo mnohem lépe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem ze sedaček ty tygry, jsou nepotrhané, pěkné, jenom chtějí vyčistit - ale žádná hrůza.

Na podlaze je vyříznutý kus světlého koberce. To vyhodím, uvidím, co dám na podlahu, asi gumový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk ty jo jsem na tom stejně jako většina 106 Cabrio :o:o:o:o se střechou se mi to nelíbí,ale bez střechy je to hezké autíčko . . . nějaká investice a \"trochu\" práce a bude to :super

fakt hezké(bez střechy) gratuluji

ať máš co nejmenší investice a největší radost :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za komentáře.

Zkoušel jsem něco hledat k tomuto cabriu a nic kloudného jsem nenašel, jenom podobnost s Renault Clio (střecha vypadá stejně - i ten rám). Jenom inzeráty, kde byly ročníky 92 až 94, mladší ne a motory 1.0 a 1.1. Možná spolubojovník bylo AX v cabriu, ale Saxo jsem nenašel vůbec.

Zajímalo by mě alespon, kolik kusů bylo vyrobeno. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kitty car ne, tohle je MilanF1 car :roker

Dneska bych si s tím trochu pohrál a udělal lepší fotky. Musím ale něco koupit na tu střechu, abych ji umyl.

Romane, ano, je to zvláštní cabrio, jak píše Milan polocabrio. Určitě tě svezu, v tom není problém. U mě vyhrála kombinace stav vs. cena, tudíž to mělo smysl kupovat. Jinak bych pokukoval po 205, případně 306.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný brouček, když jsem jel pro C1, tak jsem se musel hodně přemáhat abych nevzal vedle \"streetku\" (ono to nebylo tak úplně o mě, manželka rázně zakročila :D). Až bude coupe v kupě, tak si něco takového musím taky pořídit. Bomba autíčko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mi to připomíná FIAT Panda Cabrio z té doby. Přiznám se, že stejně jako Panda nebo 205 mě to vůbec neoslovuje, ale já s tím jezdit nebudu ;) Bohužel, pokud to má vypadat k světu tak ta investice nebude malá. Jen ušití střechy bude ranec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez sorry, ale nepáči sa mi to ani trochu :( Ale tiež musím napísať, že já s tým jazdiť nebudem ...

Prečo si už radšej nepozrel nejaku 306 cabrio ? Do 30 tis. kč ich tam je celkom dosť aj zo zaplatenymi eco poplatkami ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Panda vypadá podobně, asi moda té doby. Střechu moc řešit nebudu, je na 3 místech škubnutá, ale není to hrozné. Opravovaná není. Slída je proříznutá (praskla), dostal jsem novou, ale někdo ji tam musí našít.

Proč jsem nevzal 306tku, nějak jsem si nedokázal vybrat ...

Ano, vzal jsem AK útokem, využil jsem slevy 25% na přípravky SONAX. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...