Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207 turbo - tom406


tom406

Recommended Posts

Zdravím, tak po dlouhém čase opět peugeot:D prvně 406 coupé pak impreza sti poté subaru tribeca 250HP a nyní 207 turbo.

No auto mě fakt mile překvapilo jízdními vlastnostmi a co se týče problémy s motory, tak nevěřte všemu co se kde píše.

Koupeno v bazaru , dovezeno z Holandska.

Brzdy tam nebyli už při koupi, tak že můj vlastní totální repas, tak že nyní funglovky včetně brzdičů. Nějaký blbec vytáhnul pružinu z pedálu spojky, tak že shořelo ložisko, protože pořád tlačilo na přítlačák, ale to bylo na dva dny hraní doma, tak že je klid. Náplně vyměněny dvakrát hned po 200km po sobě. Zatím tak.

Foto nějaké zde: http://filigran.rajce.idnes.cz/peug_207_turbo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať dělá ten maloobjem :D radost. Je to trochu zvláštní, že přešel na tak malé auto. Ale hot hatch bude mít jiné vlastnosti, které mohou být fajn :)

Výborné hodnocení má momentálně RCZ-R s 270 HP - jen tam je to s cenou trochu horší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať dělá ten maloobjem :D radost. Je to trochu zvláštní, že přešel na tak malé auto. Ale hot hatch bude mít jiné vlastnosti, které mohou být fajn :)

Výborné hodnocení má momentálně RCZ-R s 270 HP - jen tam je to s cenou trochu horší :D

já měl 2t subaru se spotřebou 14L tak jsem to prodal a koupil manželce 206sw automat a sobě malou radost. jo na 1,6 jsem překvapen. elektrohydraulické řízení perfektní, podvozek taky brzdy po repasi bez připomínek a zpracování auta výborné. Motor krásně tichý za všech podmínek a po dálnici ve 150km/h spotřeba 6L je pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kluci.

No pružiny FK už mám doma protože to je nezdravě vysoké tak že 40mm dolů. :) Jen takový dotaz po zahřátí auta resp. výfuku mi při lehkém klepnutí po plynu rezonuje něco vzadu a myslím si že je to přepážka ve výfuku protože plechy nad ním jsou pevné a dělá to jen při zahřátém výfuku. Stačí na pár minut zastavit a je klid. Nesetkal se někdo s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se jen zaptat jak to máš s tou spotřebou já jezdím ve 207 GTi a jsem pořá kolem 9 a to se celkem krotím, jinak moc pěknej v bílé (mimochodem zatím je pořád víc v servisu než že bych s ním jezdil, snad brzo vychytám mouchy :myslim )

[upravil dne 15/4/14 15:39 od PavelGTi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se jen zaptat jak to máš s tou spotřebou já jezdím ve 207 GTi a jsem pořá kolem 9 a to se celkem krotím, jinak moc pěknej v bílé (mimochodem zatím je pořád víc v servisu než že bych s ním jezdil, snad brzo vychytám mouchy :myslim )

[upravil dne 15/4/14 15:39 od PavelGTi]

no to bude tím že máš atmosféru a trošku vyšší výkon jestli se nepletu. Turbína je v určitém režimu šetrnější co se spotřeby týče. Já s tím jezdím vcelku svižně tedy nehledě na spotřebu a mám průměr 7,4L.

Jinak o víkendu jsem snížil o 35mm.

http://files.subitomo.cz/200012974-5c8005d79e-public/DSC_9760.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...