Sign in to follow this  
Followers 0
ChainsaW

Čirá zadní světla vs. předpisy ?

16 posts in this topic

Hello,

chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s čirými zadními svítilnami na technické prohlídce nebo při policejní kontrole. Jsou nějaké problémy ?

Díky.

policie kontrola bez porblemu, technicka neabsolvovana. v nemecku jsou \"TÜV frei\", u nas zadna homologace na ne neni. nevidim duvod se neceho bat.

Presne jak pise Michal. Ty svetla splnujou vsechny predpisy, takze bych se toho vubec nebal. Jedinej hacek je v tom, ze ciry zadni svetla nemaji v sobe odrazky, takze si je clovek pak musi nalepit extra nekam na naraznik ....

Myslim ze ty odrazky zas takovej problem nejsou ne???

Budto si nekde sezenes naky slusivy nebo tam na technickou naky nalepis a pri kontrole to ty fizlove snad tak krute neberou. Ale nevim.

Kdyz si svetla zastrikas sprejem tak jsou taky odrazky v haji a maj to skoro vsichni ne??

U znackovejch svetel se ty odrazky rovnou dodavaj, ale malo kdo si je uz na to auto nalepi .....

Tady nejde o to, ze by prudili policajti, ale o to, ze nekdo takovej zastavi na silnici a v noci ho nemusis rozpoznat a proste ho sejmes

mam inpro a byly tam pridavne odrazky, ale jsou i v tech svetlech. jak jsem to zjistil? posvitil jsem si do nich ve tme jinym autem :D

Člověk by si tam ty odrazky klidně i rád nalepil, ale to by nejdřív musel sehnat čiré svítilny na 405. Dělá to na tenhle model vůbec někdo?

ne. zatim ne.

do leta budou na 406 (sedan+coupe), 106, 306, ale 405 jsem jeste nevidel.

chystaji se na 206 sw a 307 sw (i break)snad pozdeji... je to preci jenom kapanek starsi auto...

dale bude treti cira brzdovka na 206ky

309 a 405 zatim mimo.

Hics řekl bych že 405 vubec hodně obchazej a přitom je to auto ktere se necha dobře zdobit..:(

Cože si to Michale říkal?Ty víš o čírý brzdovce na 206ku? Juchůůů :D A kde a kde? Já ji viděl na netu i s čírou mlhovkou a je to nááádhera ;) Ale zaboha ji nemůžu najít v žádném katalogu. A to už sem prolez i Turecko :P:P

Radši budu jezdit ve 405 z 93, která to má (mepřu se) tak nějak za sebou, než v nový felině, která to měla za sebou už ve chvíli, kdy opouští výrobní závod. Vím, ž e je to starý auto, ale nikdy mě nenechalo ve sra..ach ani tohle ani jeho předchůdci a proste: JÁ HO MÁM RÁD!!! Dy\'t proč si vy mezuláni myslíte, že si s váma píšu? (i když už na ní asi nikdy neseženu čirá koncová světla, ale vem to čert) Stačí jedna prda a majlant je v luftě.

???? Mluvil tady o někdo o čirejch světlech na 205ku, kde bych je prosim vás mohl sehnat???????